Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dropbox (Android) 1.0.9.3 beta - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Dropbox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2011
Rozmiar: 1,1 MB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 126

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dropbox (Android) 1.0.9.3 beta - Mobile

Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line. Program tworzy wirtualny dysk on-line ze sporą ilością wolnego miejsca, na którym możemy tworzyć dowolne foldery, umieszczać zdjęcia, programy, filmy, dokumenty etc. Dysk dropboxa jest synchronizowany na bieżąco, co oznacza, że jeżeli umieścimy jakiś plik z Androida to np. na folderze dropbox w komputerze PC pojawi się on natychmiast. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Manager plików, programów

 • Best FileMan version 1.00 Series 90

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • AndSMB 1.5

  AndSMB jest sieciowym menadżerem plików dzięki, któremu na telefonach z systemem Android możemy łączyć się z serwerem Samba w systemie Windows.

 • Chomp 1.0.2

  Chomp to aplikacja która może okazać się bardzo przydatna osobom spragnionym wciąż nowych programów w systemie Android. Działa na zasadzie wyszukiwarki, wystarczy wpisać np. nazwę programu lub "jaki" program nas interesuje a Chomp wyszuka i wyświetli wszystkie pasujące rekordy, zarówno te trafne jak i pokrewne.

 • ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 3rd edition)

  ActiveFile na systemy Symbian OS to wszechstronny i ceniony program służący do zarządzania wszystkimi plikami i folderami w telefonie.

 • Best FileMan version 1.03 Series 60

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dropbox (Android) 1.0.9.3 beta - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ