Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prince of Persia Classic

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.12.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Opis - Prince of Persia Classic


Prince of Persia Classic to remake klasycznej gry zręcznościowej, która była hitem na początku lat 90-tych i dzięki której powstały kolejne odsłony cyklu, dziś doskonale kojarzone I cenione przez wszystkich graczy.

Niestety, nie jest możliwy download Prince of Persia Classic w wersji demo. Możemy Ci jednak powiedzieć wiele rzeczy na jego temat. Przede wszystkim należy zauważyć, że jest to dokładnie ta sama gra, która wyszła 20 lat temu. Jednak wszystkie obiekty, tła i postacie – czyli ogólnie całe środowisko – zostało przerobione zgodnie ze współczesnymi standardami. Obejrzyj dostępny na naszych stronach trailer Prince of Persia Classic. Jak zobaczysz wszystkie animacje, walki i akrobacje prowadzonej postaci prezentują się znakomicie!

Prince of Persia Classic oferuje trzy tryby zabawy: Normal, czyli zwykłą grę, Time Attack – czyli wyścig z czasem oraz Survival – tu musisz ukończyć zabawę bez utraty choćby jednego życia. Dodatkowo możesz zyskać dwanaście Osiągnięć. Niektóre są proste – na przykład znalezienie miecza, lecz niektóre są dość skomplikowane – jak choćby konieczność odnalezienia wszystkich napojów w grze.

Jedyną rzeczą za darmo z Prince of Persia Classic do pobrania są obrazki z gry, które możesz zobaczyć w galerii przy tym opisie. Jeśli chcesz, pobierz obrazki Prince of Persia Classic  i używaj ich jako tapet na swoim komputerze. Tytuł ten ukazał się tylko na dwie konsole. Możesz więc pograć w Prince of Persia Classic na Xbox 360 oraz cieszyć się zabawą w Prince of Persia Classic na PS3.

Niestety, nie mamy żadnych pomocy do gry. Nie istnieją żadne kody Prince of Persia Classic, które ułatwiłyby Ci zabawę. Wszystko zależy od Twojej zręczności i umiejętności przewidywania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Prince of Persia Classic