Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Man 9

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Capcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.12.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Mega Man 9

Mega Man to postać, która przeszła już do historii elektronicznej rozgrywki. Większość z Was powinno ją kojarzyć, zwłaszcza jeśli w przeszłości posiadaliście jakąś konsolę od Sega, np. Sega Mega Drive. Najnowsza odsłona serii to Mega Man IX, który po ponad 11 latach przerwy znów pojawia się na konsole, tym razem nowej generacji. Zagramy więc w Mega Man 9 na Xbox 360, oraz Wii. Również posiadacze konsol od Sony, zagrają w Mega Man 9 na PS3. Co tu dużo pisać, gra wraca do korzeniu i nie daje się nowym trendom, które już z wielu zasłużonych serii uczyniły karykaturę tego czym były w przeszłości. Szkoda tylko, że nie mamy okazji zagrać w Mega Man 9 na PC, gdyż mogę Wam zaręczyć, że gierka ta mogłaby Was wciągnąć na długo.


Wróćmy jednak do spraw najważniejszych, a więc do samej gry. Mega Man 9 to nie RPG, ale gra zręcznościowa, w której sterujemy słynnym Mega Man’em, zmagającym się po raz kolejny z Dr Wily’m i jego robotami. Tak jak pisałem gra wraca do korzeniu, a więc wersji znanych z konsoli NES, które zapewniły jej sukces. Nie starano się w niej na siłę dodać grafiki 3D, dzięki czemu Mega Man 9 game nie straciło swojego zręcznościowego klimatu i nie podzieliło losu, np. serii Worms. Gry typu Mega Man zawsze charakteryzowały się widokiem z boku i pokonywaniem różnych przeszkód i tak też jest w najnowszej części. Download Mega Man 9 pozwala na wiele godzin zabawy, pokonywanie licznych robotów, by wreszcie zmierzyć się z jednym z kilku bosów. Co ciekawe po raz pierwszy w serii jednym z nich jest kobieta. Szkoda tylko, że Mega Man 9 nie jest za free, gdyż gra ta ma pewną historyczną wartość, która powinna być udostępniona wszystkim graczom. Mega Man 9 nie jest za darmo, ale gra nie jest zbyt droga i można do niej uzyskać dostęp m.in. dzięki internetowym usługom jak np. Xbox Live Arcade. Pobierz więc Mega Man 9 i przypomnij sobie klimat gier z dzieciństwa. Niestety Mega Man 9 nie jest po polsku, ale zupełnie to nie przeszkadza w rozgrywce. Zresztą można się było spodziewać, że nie będzie Mega Man 9 pl, gdyż Capcom nie zachęca jakoś zbytnio do lokalizacji swoich gier.


Na koniec jeszcze kilka słów o nazwie gry, która czasem jest mylnie zapisywana jako Megaman, albo Mega Men 9 co wiąże się z nieznajomością języka angielskiego. Co ciekawe gra w Japonii od początku wydawana jest pod nazwą Rockman i proszę się nie zdziwić jeżeli w tym kraju nie znajdziecie gry Megaman, pod właśnie tym tytułem. Mega Man 9 games to doskonała propozycja nie tylko dla starszych graczy, ale i dla młodych wyjadaczy, a download Megaman 9 powinien być obowiązkowy dla każdego fana serii.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mega Man 9

dodał: Raz_Raz , 09.05.2010

ok