Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Krome Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.04.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Xbox 360, PS3
Opis - Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Gra Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole to tytuł, który powstał na bazie filmu animowanego. Ten zaś z kolei oparty został na książkach dla dzieci autorstwa Kataryn Lasky. Będziemy mieć tu do czynienia z grą zręcznościową z elementami rpg. Jak na razie producent opublikował pierwszy trailer Legend of the Guardians. Można po nim ocenić, że gra Strażnicy Ga’Hoole będzie dość udaną produkcją. Co wiemy na jej temat?

Legend of the Guardians game pozwoli nam wcielić się w sowę imieniem Soren, która pilnuje porządku na świecie. W miarę postępów fabuły rozwijamy ją, jest także możliwa modyfikacja postaci. Gameplay Legend of the Guardians opowiada o walce dobra ze złem – stoimy oczywiście po stronie dobra. Podczas zabawy mamy okazję przemierzać różne lokacje, napotykając przedziwne postacie niezależne i biorąc udział w wielu bitwach. Legend of the Guardians: Strażnicy Ga’Hoole to efektowne podniebne walki i bajkowo-mityczny klimat rozgrywki.

Legend of the Guardians wyjdzie na Xbox 360. Będzie także edycja gry Legend of the Guardians na PS3 oraz konsole Wii i NDS. Prawdopodobnie będzie tylko tryb singlowy zabawy, jednak aby stwierdzić, musimy zaczekać, aż wydawca poda wymagania Legend of the Guardians. Jak na razie nie jest zaplanowane wydanie Legend of the Guardians na PC.

Nie wiadomo także, czy będzie wydanie Legend of the Guardians po polsku. Jak dotąd bowiem żaden wydawca nie ujawnił w swych planach wydawniczych Legend of the Guardians pl. Póki co także mało wiadomo o szczegółach zabawy. Nie jest możliwy free download żadnych materiałów Legend of the Guardians. Miejmy jednak nadzieję, że im bliżej będzie zaplanowanej na wrzesień 2010 roku premiery tego tytułu, tym więcej informacji i materiałów otrzymamy. Jeśli tylko się pojawią, będą na naszej stronie. Wówczas pobierz grafiki Legend of the Guardians – świetnie nadadzą się na ozdobienie pulpitu.

Nie wiadomo na razie, czy będą jakiekolwiek kody Legend of the Guardians. Miejmy jednak nadzieję, że wydawca da nam przetestować tytuł przed zakupem i będzie możliwy download Legend of the Guardians demo. Póki co pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na kolejne wieści z Krome Studios, odpowiedzialne za powstanie tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole