Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guitar Hero Smash hits

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Beenox Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 16.06.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Guitar Hero Smash hits
­

Nowy Guitar Hero Smash hits to dość nietypowa konsolowa gra zręcznościowa wydana m.in. na Xbox 360. W Guitar Hero SH wcielasz się w gwiazdę rocka (Guitar Hero Smash hits po polsku można przetłumaczyć jako Bohater Gitary: Największe przeboje). Najnowszy Guitar Hero pozwala Ci zagrać na gitarze elektrycznej, basowej lub perkusji – w odpowiednim momencie musisz w Guitar Hero Smash hits używać przycisków pada konsoli. Jeśli kawałki z gry wpadną Ci w ucho, dla fanów guitar hero download tych piosenek zapewne będzie możliwy jako ściągnięcie całych albumów z muzyką z gry.

W Guitar Hero Smash hits darmowy jest dostęp do usługi Xbox Live. Również darmowy Guitar Hero Smash hits GHTunes pozwala nam dzielić się w sieci własnymi kompozycjami stworzonymi dzięki dostępnemu w grze Music Studio. Co prawda nie został wydany Guitar Hero Smash hits po polsku, ale pojawiły się już w sieci polskie „przewodniki” po guitar hero do pobrania (w rzeczywistości gra jest na tyle prosta, że każdy z łatwością opanuje jej obsługę). Będzie też możliwy w guitar hero download dodatków przez sieć.  

Obejrzyj Guitar Hero Smash hits zapowiedź (guitar hero demo):Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guitar Hero Smash hits

dodał: ~1234 , 07.08.2013

Super