Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guitar Hero 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Harmonix Music Systems
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.12.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Opis - Guitar Hero 2

Prezentujemy dobrą zabawę dla umuzycznionych graczy i miłośników konsoli, Guitar Hero 2 game. W gh2 stajemy się gitarzystą, który musi odegrać swoje kawałki bez fałszowania. Zostały wydane wersje Guitar Hero 2 na xbox 360 (z kodami – o tym poniżej) oraz Guitar Hero 2 na ps2 (jednocześnie dementujemy pogłoski, których efekt widać po częstych wynikach wyszukiwania – „Guitar Hero 2 pc”, „Guitar Hero 2 pc download” „Guitar Hero 2 ps3”, „Guitar Hero 2 wii”, „Guitar Hero ii download”, czy „Guitar Hero 2 mobile” – otóż zostały wydane tylko te dwie wersje, na inne konsole istnieją za to inne części GH, o których również możesz przeczytać w naszym serwisie). Choć gra została wydana również w Polsce, Guitar Hero 2 nie jest po polsku, jako że w Guitar Hero 2 pl mamy zachowany oryginalny klimat amerykańskiej wersji gry. Aby zobaczyć, jak prezentuje się Guitar Hero 2, pobierz po prostu screeny z naszej galerii.

W Guitar Hero 2 gameplay polega na szybkim naciskaniu przycisków pada w odpowiednim momencie tak, by postać w grze zagrała odpowiednią melodię, co często wymaga nie lada sprawności, gdyż musimy szybko wciskać przyciski jeden po drugim – sprawia to, że gra jest dynamiczną zabawą dla graczy o sprawnych palcach (Guitar Hero 2 jak inne gry tego typu wymaga więc robienia sobie przerw, żeby nie nabawić się „syndromu zwichniętego kciuka”).

Do zagrania mamy bardzo rozmaite kawałki, choć oczywiście takie, które nadają się na gitarę, więc w dużej mierze muzykę rockową (szukaj „Guitar Hero 2 songs”, by znaleźć pełną listę piosenek z Guitar Hero 2 online).

Ponadto w wersji na Xbox 360 dostępne są kody, dzięki którym możemy odblokować ukryte opcje – zobacz informacje na naszej stronie (po prawej) lub szukaj „Guitar Hero 2 cheats”, czy „Guitar Hero 2 new guitar”, aby znaleźć pełną listę kodów w sieci.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guitar Hero 2

dodał: ~lol , 18.12.2013

fajna koks gra

dodał: ~fajna gra , 27.06.2013

fajna gra

dodał: ~Dahaka , 26.01.2011

Fajna gra polecam