Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead or Alive 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Team Ninja
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.02.2010
System operacyjny: Xbox

Brak

Wymagania sprzętowe - Dead or Alive 3

Xbox­
­
Opis - Dead or Alive 3
Trzecia część serii bijatyk Dead or Alive ukazała się w 2001 roku. Była to pierwsza z odsłon serii na Xboxa i jak na owe czasy oprawa wizualna produkcji powalała. Niestety, nie jest możliwy download Dead or Alive 3 w wersji demo, dlatego też poniższym opisem przybliżymy Ci ten tytuł.

W Dead Or Alive III walczy ze sobą szesnaście postaci. Mamy do wyboru tryb „story” lub „Survival”, a także „Tag team”, gdzie naprzeciw siebie stają dwie drużyny. Oczywiście gameplay Dead or Alive 3 to dynamiczne i efektowne bijatyki na przeróżnych arenach, a jak prezentuje się ten tytuł w praktyce, ukazują to materiały wideo dostępne na naszych stronach. Mamy zarówno trailer Dead or Alive 3 , jak też i filmik prosto z gry. Obejrzyj te materiały koniecznie, jeśli jesteś ciekaw gry w akcji.

Niestety, nie ukazało się Dead or Alive 3 pl. Mimo upływu już dziewięciu lat od daty premiery nie ma opcji grania w Dead or Alive 3 za free. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Dead or Alive 3, jakie znajdują się w galerii przy tym opisie. Doskonale nadają się na tapety dla każdego fana wirtualnych bijatyk. Gra wyposażona jest w tryb zabawy wieloosobowej, dzięki któremu może walczyć ze sobą nawet czterech żywych graczy na raz. D
Jak wspomnieliśmy na początku, ukazało się Dead or Alive 3 na Xbox. Nie ma konwersji Dead or Alive 3 na PS2, nie ma także wersji Dead or Alive 3 na PC. Jeśli masz więc Xbox lub Xbox 360 i lubisz porządne mordobicia, może zainteresuje Cię Dead or Alive 3.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead or Alive 3