Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash Bandicoot: Mind over Mutant

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Radical Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Crash Bandicoot: Mind over Mutant

PS3, Xbox 360, PS2, PSP, NDS, Wii
Opis - Crash Bandicoot: Mind over Mutant
Crash Bandicoot game to kolejna gra z wychodzącej od lat serii zabaw zręcznościowych na platformy. Jak i w wielu innych częściach, tak i tu będziemy musieli pokonać złego doktora Neo Cortexa. Jaki jest tym razem powód? Ta gra Crash Bandicoot opowiada nam historię, w której Cortex stworzył maszynę do kontrolowania umysłów. Trzeba ją zniszczyć, prawda?

Niestety, nie jest możliwy download Crash Banidcoot w wersji demo. Jeśli jednak jesteś ciekaw, jak wygląda gra w praktyce, mamy dla Ciebie trailer Crash Bandicoot Mind over Mutant. Znajdziesz go na osobnej stronie naszego portalu. Możesz także obejrzeć gameplay Crash Bandicoot: Mind over Mutant, ukazujący Ci rozgrywkę w praktyce.  Podczas zabawy ujarzmiamy różnego rodzaju stwory i wykorzystujemy ich zdolności do  tego, aby pokonywać kolejne przeszkody. Podczas gry w Crash Bandicoot nieraz będziemy szukali w ziemi ukrytych bonusów – w końcu nasz bohater potrafi ryć w gruncie! Nie zabraknie też wspinaczek i skoków od ściany do ściany.  Co ważne, istnieje możliwość gry w Crash Bandicoot online, jednak mamy tylko do dyspozycji tryb kooperacji. Jako druga postać pojawia się tu Coco – siostra głównego bohatera.

Niestety, nie pogramy w Crash Bandicoot na PC, nie ma też wersji Crash Bandicoot na PSX. Ukazało się Crash Banidcoot na PSP, mamy także Crash Bandicoot Mind Over Mutant na Playstation 2, a prócz tych konsol pogramy również w Crash Bandicoot Mind Over Mutant ma Xbox 360. Ukazała się wersja Crash Bandicoot na Wii oraz NDS. Jeśli więc masz którąś z tych platform i lubisz zabawy zręcznościowe, ten tytuł jest dla Ciebie. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Crash Bandicoot, które znajdują się w galerii przy tym opisie. Pokazują one, jak wygląda Crash Bandicoot Mind Over Mutant na PS2.

A jeśli już będziesz mieć tą grę i będzie Ci ona sprawiać problemy, mamy na naszych stronach triki (cheats) do Crash Bandicoot.  Dzięki nim posiądziesz wiele nowych zdolności, ale nie będziemy się tu rozpisywać na ten temat – pełny ich opis znajduje się na innej stornie naszego portalu. Obejrzyj więc gameplay z gry i sam zdecyduj, czy warto wydać na nią pieniądze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crash Bandicoot: Mind over Mutant

dodał: DAREK1777 , 07.01.2016

Dla czego nie moge pobrac ? hmm\n

dodał: ~edriu , 06.07.2014

jest ok