Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scrap Metal

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Slick Entertainemnt
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Scrap Metal

Xbox 360
Opis - Scrap Metal

Gra Scrap Metal to tytuł, który będzie mieć premierę w bieżącym roku i powinien zainteresować wszystkich graczy, którzy lubią arkadowe wyścigi w starym stylu.  Scrap Metal wyjdzie na Xbox 360 i nie ukaże się w wersji pudełkowej. Jedynym sposobem posiadania tej gry będzie download Scrap Metal z Xbox Live Arcade. A czy warto zainwestować w ten tytuł pieniądze? Cóż, poniższa zapowiedź Scrap Metal pozwoli Ci to ocenić.


Gameplay Scrap Metal ukazuje nam akcję z lotu ptaka.  Mamy tu kilkanaście różnego rodzaju map, na których staramy się udowodnić swą wyższość nad innymi kierowcami. Podczas zabawy korzystamy z różnego rodzaju broni oraz zbieramy przydatne power-upy, jak np. nitro. Dodatkową atrakcją są misje, czyli zadania jakie musimy wykonywać na poszczególnych trasach. Każdy z posiadanych przez nas wozów możemy modyfikować w zależności od posiadanych pieniędzy. Te zaś zdobywamy za osiąganie wysokich miejsc  w gonitwach – oczywiście najwięcej za zwycięstwo w wyścigu. Zapowiadana liczba możliwych przeróbek wozu ma być dość spora, jednak nie jesteśmy w stanie jeszcze podać dokładnej ich liczby.


Prócz zabawy dla jednej osoby, nie zabraknie oczywiście trybu wieloosobowego. Będzie można grać  w niego zarówno przez sieć, jak też i na jednej konsoli. Premiera Scrap Metal odbędzie się w tym roku, nie wiadomo jednak, czy Scrap Metal wyjdzie po polsku. Szczerze mówiąc są nikłe szanse na  edycję Scrap Metal pl.


Oczywiście Scrap Metal nie będzie za darmo. Do pobrania Scrap Metal będziesz musiał uiścić opłatę – niestety, jej wysokość nie jest jeszcze znana. Miejmy nadzieję, że nim ukaże się pełna wersja, dostaniemy demo Scrap Metal do wypróbowania mechaniki gry. A póki co, jeśli chcesz pobierz grafiki Scrap Metal za free dostępne w galerii na tej stronie. Ukazują Ci one oprawę graficzną produkcji, zaś gameplay  Scrap Metal – również dostępny na naszych stronach – pokazuje Ci rozgrywkę w akcji.


Przypominamy na koniec, że nie będzie wersji Scrap Metal na PC (dlatego też nie podajemy, jakie są wymagania sprzętowe Scrap Metal), nie ukaże się także wersja Scrap Metal na PS3. Tytuł ten przeznaczony jest wyłącznie dla posiadaczy platformy Xbox 360.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Scrap MetalDodatki do gry