Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Joy Ride

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: BigPark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.02.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Joy Ride

Xbox 360
Opis - Joy Ride
Chyba Microsoft pozazdrościł Nintendo gierek luźnych, casualowych, mających na celu jedynie dostarczenie graczom rozgrywki, a nie koniecznie filmowej grafiki, czy też dźwięku. Stąd też pomysł Microsoft na Joy Ride (nie Joyride), sieciowe wyścigi samochodowe w stylu popularnych kartów, które firma ma zamiar udostępnić wszystkim użytkownikom Xbox Live, tak więc nie będzie Joy Ride na PC, czy też PS3. Najważniejszą informacją związaną z tym tytułem jest zapowiedź twórców, że rozgrywka w Joy Ride będzie za darmo, a gracze w niej będą mogli ścigać się swoimi własnymi avatarami. Premiera Joy Ride ma odbyć się już 10 lutego. Na razie nie mamy informacji, czy tytuł ten pojawi się w wielu wersjach językowych i czy będzie możliwa gra w Joy Ride po polsku, ale jeśli nawet nie powstanie Joy Ride pl to nie powinno to zmartwić nikogo, no chyba, że ktoś uważa, że niedostępne spolszczenie Joy Ride może przeszkodzić w prowadzeniu samochodu. Dostępny jest już za to trailer z Joy Ride, który możecie znaleźć oczywiście na pobierz, a który przybliży wam więcej  informacji o tym tytule.   

Gra tworzona jest przez BigPark i według zapowiedzi twórców, ma oferować ogromny świat, na którym odbywać się mają różne wyścigi. Gracze nie uzyskają jednak od razu dostępu do wszystkiego, gdyż większość elementów trzeba będzie odblokować poprzez współpracę z innymi graczami, a do części dostęp może okazać się płatny. Trasy mają być różnorodne i pełne przeszkód, za pomocą których będzie można wykonywać dodatkowe akrobacje, które prezentuje choćby gameplay z Joy Ride. Gracze mają uzyskać dostęp do masy dodatków do Joy Ride, których download będzie możliwy za pomocą Xbox Live, a wśród nich nowe animacje postaci, samochody, czy też trasy.  Demo Joy Ride nie ukazało się przed premierą i może to i dobrze, skoro i tak gra ma być darmowa. Martwić może jedynie fakt, że wiele z dodatków do gry będzie wymagało zapłaty punktami w Xbox Live, a więc w rzeczywistości kasą. No ale cóż, nie każdy będzie musiał to zrobić i jeżeli komuś wystarczyć będzie podstawowa oferta gry, to nie będzie musiał sobie tym zawracać głowy. Wymagania Joy Ride sprowadzają się do posiadania konsoli, oraz połączenia z Internetem. Joy Ride za free to ciekawy projekt, który miejmy nadzieję okaże się sukcesem i więcej gier zacznie się pojawiać za darmo. Do premiery tej gry pozostało niewiele czasu, wiec gdy tylko ona nastąpi to pobierz Joy Ride i przenieś się w wirtualny świat śmiesznych wyścigów od Microsoft.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Joy Ride

dodał: ~PlICZEK , 19.02.2011

Mogła by być fajna:)