Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

James Bond Racing

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Bizarre Creations
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.04.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - James Bond Racing

Wymagania już wkrótce.
Opis - James Bond Racing

Każda gra z serii James Bond zapewnia nam dynamiczną akcję I duże emocje. Planowany na 2010 rok James Bond Racing to tytuł, o którym póki co jeszcze za dużo nie wiadomo. Wiadomo jednak, że podczas gry James Bond zasiądzie za kierownicami różnych samochodów. Nie zabraknie dynamicznych akcji, pościgów, a także używania zamontowanych w aucie gadżetów. Jaka jednak będzie kolejna fabuła gry z serii James Bond? Tego na razie nie ujawniono.

Oczywiście nie jest także możliwy download James Bond Racing w wersji demonstracyjnej. Jednak za produkcję odpowiada Bizarre Creations – studio odpowiedzialne za Metropolis Street Racer czy Project Gotham Racing. Dlatego też można przypuszczać, ze James Bond Racing wyjdzie na Xbox.  Prawdopodobnie ukaże się również James Bond Racing na PS3. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy planowana jest edycja James Bond Racing na PC. W związku z tym nie są również znane ewentualne wymagania James Bond Racing.

Miejmy nadzieję, że niedługo ukaże się jakiś trailer James Bond Racing, który rzuci nieco światła na zabawę. Liczymy też na kolejne informacje od producenta.  Być może także doczekamy się wersji demo James Bond Racing, która pozwoli Ci na przetestowanie gry przed zakupem. Nie ulega natomiast wątpliwości, że im bliżej dnia premiery, tym więcej materiałów zostanie ujawnionych. Jeśli więc tylko będziesz chciał ściągnąć tapety z gry, screenhoty czy też demo, pobierz te materiały James Bond Racing z naszych stron.

Jak na razie żaden krajowy wydawca nie zadeklarował chrei wydania James Bond Racing pl. Jednak agent 007 jest popularny na całym świecie, także i u nas, więc z pewnością doczekamy się wydania James Bond Racing po polsku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: James Bond Racing