Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Forza Motorsport 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Microsoft Game Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Forza Motorsport 2

Forza Motorsport 2 to wyścigi samochodowe stworzone specjalnie z myślą o Xbox 360, dostępne także po polsku. Najnowszy engine graficzny (w tym obsługa HDTV) i realistyczne zachowanie pojazdu zapewnią wiele wrażeń miłośnikom szybkich samochodów.  Przy tworzeniu gry zatrudnieni byli inżynierowie samochodowi i kierowcy rajdowi. Możemy też odczuć przykre skutki realizmu FM2, ponieważ stłuczki będą miały faktyczny wpływ na zachowanie auta. W grze mamy do wyboru ponad 300 modeli samochodów i liczne modyfikacje, którymi da się je stuningować. Dostępnych jest około 60 map z zamkniętymi torami, na których będziemy mogli je wypróbować. Możemy także ścigać się z innymi graczami on-line przy wykorzystaniu Xbox Live, a także podłączyć do konsoli kierownicę, czy pobawić się przy użyciu funkcji split-screen.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Forza Motorsport 2

dodał: ~ss , 31.01.2016

xd\n

dodał: ~luki , 05.09.2010

spoko giera

dodał: ~t , 29.07.2009

gdzie jest przycisk "pobierz"??