Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Naval Assault: The Killing Tide

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Artech Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.04.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Naval Assault: The Killing Tide

Xbox 360
Opis - Naval Assault: The Killing Tide
Naval Assault: The Killing Tide to najnowsza propozycja od Artech Studios, będąca symulatorem łodzi podwodnej, która ma szansę zagrozić wydawałoby się królowi tego specyficznego gatunku gier, a mianowicie Silent Hunter. Areną zmagań Naval Assault na Xbox 360 będzie front II wojny światowej, na którym zasiadając za sterem łodzi podwodnej będziemy musieli stoczyć walkę jako jeden z dowódców aliantów, wyruszający ze swoją misją z Nowego Yorku i działający na obszarze Atlantyku. Niestety nie ma planów wydania Naval Assault na PS3 czy PS2, a więc inne popularne konsole. Dziwi fakt, że na razie nie pojawi się Naval Assault również na PC, gdzie tytuł ten miałby spore szanse na osiągnięcie sukcesu. Premiera gry została wyznaczona na czerwiec tego roku, ale miejmy nadzieję, że wcześniej ukarze się demo Naval Assault za darmo dostępne dla graczy. Gdy tylko download Naval Assault w wersji demonstracyjnej zostanie wydany to na pewno trafi on na łamy naszego serwisu.

Gra Naval Assault nie ma być klasycznym symulatorem, dlatego wszyscy gracze, którym niezbyt udawała się rozgrywka w bardzo wymagającym i trudnym Silent Hunter, znajdą tu na pewno coś dla siebie. Naval Assault Game ma zawierać elementy zręcznościowe, dzięki czemu nawet laicy będą mogli w nią zagrać. W grze dostępne będą dwa tryby rozgrywki, a mianowicie kampania dla pojedynczego gracza, oraz tryb multiplayer, w którym maksymalnie grać będą mogły 4 osoby. Jak prezentują pierwsze screeny z Naval Assault tytuł ten ma odznaczać się bardzo dobrą grafiką, oraz wspaniałymi efektami towarzyszącymi walce i wybuchom. Także modele łodzi podwodnych, patrząc na trailer z Naval Assault mają wiernie oddawać realia, znane z najkrwawszego konfliktu w historii ludzkości. Wkrótce zapewne ukarze się gameplay z Naval Assault, który zdradzi nam więcej szczegółów odnoście samego modelu rozgrywki. Na razie musi nam wystarczyć dostępna galeria Naval Assault.

Jeszcze nie wiadomo kto zajmie się wydaniem Naval Assault: The Killing Tide w naszym kraju i czy pojawi się ta gra po polsku. Miejmy nadzieję, że twórcy przygotują odpowiednie spolszczenie i że pojawi się Naval Assault pl nie tylko na Xbox 360, ale być może w przyszłości na PC. Wymagania Naval Assault sprowadzają się do posiadania konsoli, oraz połączenia z Internetem, które jednak nie jest niezbędne do gry. W oczekiwaniu na wydanie Naval Assault pobierz za free inne tego typu gry dostępne na naszej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Naval Assault: The Killing Tide