Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Combat 6: Fires of Liberation

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Namco
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Ace Combat 6: Fires of Liberation

Xbox 360
Opis - Ace Combat 6: Fires of Liberation
Od czasu kiedy pierwsze Ace Combat ujrzało światło dzienne minęło sporo czasu i przez ten okres zmieniło się również dużo w samej serii. Kiedyś ta gra, jak i jej producent Namco związani byli wyłącznie z konsolami Sony. Niestety najnowszego Ace Combat 6 nie ma na PlayStation i zmartwi to zapewne fanów serii, bowiem możliwa jest tylko gra w Ace Combat 6 na Xbox 360 i jest to kolejny ekskluzywny tytuł „wykradziony” przez konsolę Microsoftu. Zmianie w najnowszej odsłonie Ace Combat VI uległa również oprawa audiowizualna, jednak sam model rozgrywki pozostał ten sam i po raz kolejny mamy okazję zagrać w bardzo dobry zręcznościowy symulator samolotów wojennych. Brak Ace Combat 6 na PS2 i PS3 martwi, gdyż gra ta nie ma okazji trafić do szerszego grona graczy. Nie istnieje także wersja Ace Combat 6 na PC i wydaje się, że seria może na dłużej zagościć tylko na Xbox 360.


Ace Combat 6: Fires of Liberation, bo tak brzmi pełny tytuł gry, oferuje graczom zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer. W grze naszym zadaniem jest zasiąść za sterami myśliwca i wyeliminować wszystko co staje nam na drodze, zarówno w powietrzu, jak i na lądzie. Przyda się nam w tym celu pokaźne uzbrojenie, na które składają się m.in. rakiety, bomby, torpedy, a nawet pociski wrażliwe na ciepło. Jak pokazuje m.in. gameplay z Ace Combat 6 nie jest to klasyczny symulator i więcej w nim elementów zręcznościowych, niż realnych. W ten sposób gra jest skierowana do większej liczby graczy, którzy niekoniecznie chcą skończyć lot zaraz przy pierwszym postrzeleniu. Gra nie jest jednak banalnie prosta i dla niektórych bardzo przydatne mogą okazać się cheats do Ace Combat 6. Tryb dla wielu graczy został podzielony na cztery rodzaje rozgrywki i pozwala, m.in. na walką z rywalami z całego świata, a także współpracę i działanie w eskadrach. Twórcy zadbali także o spory download do Ace Combat 6, w którym możemy znaleźć zarówno nowe mapy, jak i maszyny. Niestety w Ace Combat 6 cheat nie działają w grze multiplayer. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o grze, to obejrzyj trailer z Ace Combat 6 za free dostępny w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ace Combat 6: Fires of Liberation