Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vandal Hearts: Flames of Judgment

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Konami
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Vandal Hearts: Flames of Judgment

Xbox 360, PS3
Opis - Vandal Hearts: Flames of Judgment

Gra Vandal Hearts: Flames of Judgement to tytuł będący strategią taktyczną z silnymi elementami rpg. Pierwsza gra z cyklu pojawiła się w 1996 roku, zaś najnowsza została wydana na konsole, tak więc nie pogramy w Vandal Hearts: Flames of Judgment na PC. A co czeka posiadaczy konsol?

Mamy tu kontynent Sostegaria, który podzielony jest między trzy wielkie królestwa. Sterowany przez nas bohater nazywa się Tobias Martin i chce obronić swe rodzinne strony przed nieprzyjaciółmi oraz zemścić się za śmierć bliskich. Gameplay Vandal Hearts: Flames of Judgment to bitwy, które choć toczone są w systemie turowym, to jednak na wydanie rozkazów mamy dość krótki czas, więc musimy wykazywać się refleksem. Niestety, nie jest możliwy download Vandal Hearts: Flames of Judgment w wersji demo, jednak jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda ten tytuł w  praktyce, mamy dla Ciebie trailer Vandal Hearts: Flames of Judgment oraz gameplay z gry.

Mapy pól walki zostały podzielone, dzięki czemu łatwo określić Ci zasięg ataku lub też obszar działania czarów. Jako że Tobias przemierza pola bitew w towarzystwie przyjaciół, możemy rozwijać głównych bohaterów w stylu znanym z gier fabularnych (cechy fizyczne) oraz rozwijać ich umiejętności. Co ciekawe, mamy w grze kilka różnych zakończeń, a to, które nas czeka, zależy wyłącznie od podejmowanych podczas zabawy decyzji. Tak więc każda akcja podczas zabawy ma wpływ na jej koniec, co musisz wziąć pod uwagę podczas eksploracji świata.

Niestety, nie wydano Vandal Hearts: Flames of Judgment po polsku i póki co nie ma wydawcy zainteresowanego edycją Vandal Hearts: Flames of Judgment pl. Jako że niemożliwe jest spolszczenie oryginalnego Vandal Hearts: Flames of Judgment, do zabawy przyda się znajomość języka angielskiego. Oczywiście Vandal Hearts: Flames of Judgment nie jest darmowy.  Jedynym materiałem za darmo z Vandal Hearts: Flames of Judgment do pobrania są grafiki z gry – mamy je w galerii przy tym opisie. Pobierz screenshoty Vandal Hearts: Flames of Judgment za free – możesz użyć ich jako tapet dla swego pulpitu.

Niestety, nie jest możliwy download innych materiałów Vandal Hearts: Flames of Judgment. Jak wspomnieliśmy na wstępie, tytuł ten jest przeznaczony na konsole. Pograsz w Vandal Hearts: Flames of Judgment na PS3, a także możesz bawić się Vandal Hearts: Flames of Judgment na Xbox 360.  Jedyne wymagania Vandal Hearts: Flames of Judgment to połączenia sieciowe (odpowiednio z Playstation Network oraz Xbox Live). Oczywiście w grze mamy tryb multiplayer, zarówno pod katem wzajemnej walki, jak i też kooperacji, dzięki czemu możesz przechodzić ten tytuł wraz z przyjaciółmi.

Jeśli będziesz szukać więcej informacji na temat, polecamy oficjalną stronę gry. Gdybyś szukał ją przez wyszukiwarkę, wpisuj uważnie nazwę tej produkcji. Często odnotowywany przez wyszukiwarki błąd to „vandal heart”.  My w miarę pokazywania się materiałów do gry, będziemy je zamieszczać na naszych stronach. Tak więc jeśli pojawią się na przykład kody (cheats) do Vandal Hearts, z pewnością zaraz umieścimy je na stronach naszego portalu.
A jeśli myślisz nad zakupem tego tytułu, polecamy obejrzeć dostępne materiały wideo z gry, jakie znajdują się na stronach naszego portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Vandal Hearts: Flames of Judgment