Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Toy Soldiers 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Signal
Data dodania: 21.03.2011
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Opis - Toy Soldiers 2
Toy Soldiers 2 to kontynuacja cieszącej się uznaniem gry na konsolę Xbox 360, która jest ciekawym połączeniem gry obronnej (Tower Demence) ze strategią. Jako że pozycja ta stawia na tryb zabawy wieloosobowej, zabawa jest bardzo udana. O sukcesie gry niech świadczy fakt, że rozeszło się ponad pół miliona jej egzemplarzy. Nic więc dziwnego, że ogłoszono kontynuację. I co ważne – podano przy okazji także informację o tym, że pierwsza część dostępna będzie na PC.

Póki co premiera Toy Soldires 2 nie jest ustalona. Prawdopodobnie będzie ona miała miejsce najszybciej pod koniec 2011, jednak bardziej prawdopodobną datą jest 2012 rok. Gracze przeniosą się tu do ostatnich lat trwania Zimnej Wojny i otrzymają możliwość staniecia po stronie USA lub ZSRR. Gameplay drugiej części będzie rozbudowany w stosunku do poprzedniczki. Pojawią się oczywiście całkiem nowe jednostki i możliwości obrony, jednak idea zostaje taka sama – zniszczenie celu przy zachowaniu swoich pozycji. Nie wiadomo, czy ukaże się również Toy Soldiers 2 na PC, jeśli jednak pierwsza część spodoba się posiadaczom komputerów, druga również powinna wyjść w tej wersji.

Jak na razie nie pokazał się żaden trailer tej produkcji. Wiadomo jednak, ze wymagania Toy Soldiers 2 to dobre łącze z Internetem. Przyda się to do potyczek wieloosobowych, gdzie ma pokazać się opcja kooperacji. Jak na razie nie jest możliwy download żadnych materiałów z Toy Soldiers 2, ale im bliżej dnia premiery, tym więcej ich powinno pokazywać ich w sieci.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Toy Soldiers 2