Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pure Futbol

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.06.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Pure Futbol

Xbox 360, PS3
Opis - Pure Futbol
Niedostępny na PC Pure Futbol to nieco nietypowa gra piłkarska. Mamy tu zmagania dwóch pięciosobowych drużyn na boiskach umieszczonych na placach miast, w parkach, na łąkach i w innych  nietypowych miejscach. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda gra w akcji, obejrzyj trailer Pure Futbol, który znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu. Gameplay Pure Futbol  jest dość dynamiczny. Twórcy gry postawili nacisk na fizykę, dzięki czemu wszystkie zagrania i akcje są dość realistyczne. Zobaczysz to zresztą na filmiku.

Oczywiście nie jest możliwy download Pure Futbol w pełnej wersji za darmo. Cena tego tytułu różni się w zależności, jaką konsolę kupujesz. Tak więc inna cena będzie w przypadku wydania Pure Futbol na Xbox 360, a inna gdy kupujemy Pure Futbol na PS3. Niestety, nie przetestujesz gry przed zakupem. Producent nie zdecydował się na publikację wersji demo Pure Futbol. Trzeba dodać, że mamy 17 reprezentacji do wyboru. Łącznie możemy grać 230 zawodnikami. Niedostępny za darmo Pure Futbol pozwala także wykreować własną postać. Warto dodać, że ukazało się wydanie Pure Futbol po polsku, nie pogubisz się więc w opcjach. Jeśli chciałbyś mieć fajne tapety z gry, przy tym opisie znajduje się galeria Pure Futbol. Każdy znajdujący się w niej screen Pure Futbol możesz pobrać na swój komputer. Oczywiście te grafiki z Pure Futbol są za darmo.

Nie brak tu także trybu multiplayer. Walka z innym żywym graczem to dopiero prawdziwe emocje. Zobacz za free filmiki Pure Futbol I zdecyduj samemu, czy warto nabyć ten tytuł!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pure Futbol