Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead or Alive: Xtreme 2

Kategoria: Sportowe
Producent: Team Ninja
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 1820

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Dead or Alive: Xtreme 2

Dead or Alive: Xtreme 2 to dostępna po polsku i wyłącznie na Xbox 360 gra sportowa, w której znaczącą rolę odgrywają piękne kobiety w skąpych strojach bikini. DOAX2 kontynuuje popularną swojego czasu grę Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball. Wyspą, na której dzieje się cała akcja zarządza niejaki Zack, a wdzięcznie ruszają się w sportowej rywalizacji takie piękne i młode panie jak Kasumi, Helena, Lisa, czy Hitomi – widzimy dobrze ruchy ich ciał, a nawet włosów. Oprócz dominującej w poprzedniej części DoA siatkówki plażowej, panie ścigają się także na skuterach, uczestniczą w siłowaniu się na biodra czy przeciąganiu liny w basenie. Możemy także zajrzeć do kasyna Zacka i postawić wszystko na jedną kartę. Wydana po polsku DOAX2 wykorzystuje HDTV i Xbox Live, dzięki czemu możemy zmierzyć się z innymi wirtualnymi paniami on-line.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead or Alive: Xtreme 2