Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Backbreaker

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: NaturalMotion
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.02.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Backbreaker

Xbox 360, PS3
Opis - Backbreaker
Backbreaker to football, jednak nie ma nic wspólnego z piłką nożną, bowiem jest to futbol amerykański. Premiera Backbreaker odbyła się 1 czerwca 2010, przyjrzyjmy się jednak bliżej temu tytułowi i zobaczmy co ma do zaoferowania.

Gameplay Backbreaker to rozgrywka w trybie zręcznościowym,  gdzie mamy okazję poznać wszystkie możliwości tego sportu. W grze można podcinać rywali, taranować ich i przygniatać. Jednak nie ma tu żadnego niepotrzebnego okrucieństwa – reguły gry obowiązują cały czas i choć pozwalają na wiele, to jednak są zasady, jakich przekroczyć nie wolno. Niestety, nie pojawiła się wersja demo Backbreaker. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak wygląda gra w praktyce, mamy na naszych stronach trailer Backbreaker. Ukaże Ci on możliwości silnika gry. Znajdziesz u nas również filmik prosto z rozgrywki.

Oczywiście jak na dobrą grę przystało (i jak mają to inne gry z „football” w nazwie), nie zabraknie tu trybu zabawy wieloosobowej, w której mogą zmierzyć się ze sobą posiadacze różnych konsol. Dopiero tego typu zabaw dostarcza prawdziwych emocji i pozwala w pełni cieszyć się zabawą. W Backbreaker pograsz na Xbox 360 oraz PS3. Oczywiście jedyne wymagania Backbreaker (prócz zakupu gry) to połączenie sieciowe. Przy tym opisie znajduje się galeria, znajdziesz w niej niejeden screen z Backbreaker, który da Ci pojecie o oprawie wizualnej produkcji. Jeśli chcesz, pobierz dowolny obrazek Backbreaker na swój computer. Download grafik Backbreaker jest darmowy z naszych stron, a obrazki możesz wykorzystać jako tapety.

Nie ukazało się i prawdopodobnie nie ukaże się Backbreaker pl. W naszym kraju ten sport nie cieszy się zbyt duża popularnością, zaś na spolszczenie Backbreaker nie ma co liczyć. Jednak wystarczy podstawowa znajomość angielskiego, by cieszyć się Backbreaker na Xbox 360. Ta football game może dostarczyć wiele emocji, a ponieważ nie ma wersji komputerowej, raczej nie ukaże się żaden patch Backbreaker. Jeśli natomiast zostaną opublikowane jakieś kody (cheats) Backbreaker, znajdziesz je na naszych stronach. Oczywiście możliwość skorzystania z kodów do Backbreaker będzie free.
Jeśli będziesz szukał więcej informacji na temat gry, wpisuj uważnie jej nazwę do wyszukiwarki, bowiem często odnotowywaną błędną frazą jest „Back breaker”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Backbreaker