Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Ocean: The Last Hope

Kategoria: RPG
Producent: Tri-Ace
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 918

Brak

Wymagania sprzętowe - Star Ocean: The Last Hope

Xbox 360, PlayStation 3
Opis - Star Ocean: The Last Hope

Seria gier Star Ocean zadebiutowała w 1996 roku na SNES. Jej najnowsza odsłona Star Ocean: The Last Hope na Xbox 360 jest osadzona fabularnie przed wydarzeniami znanymi z kolejnych części cyklu. Niestety, nie jest możliwy download Star Ocean w wersji demonstracyjnej, dlatego postaramy się opisać Ci ten tytuł.

Gameplay Star Ocean: The Last Hope to gra fabularna, podczas której wykonujemy różnego rodzaju misje. Mamy rok 2097, świat jest w gruzach po trzeciej wojnie światowej, zaś ludzkość wyruszyła w kosmos szukać nowych miejsc do życia. Głównym bohaterem niewydanego na PC Star Ocean jest Edge Maverick oraz Reimi Saionji. Razem zwiedzają oni różne planety, gdzie czeka na nich mnóstwo przygód. Nieraz dojdzie do walki z obcymi formami życia, a kluczem do sukcesu jest współpraca całej drużyny – może składać się ona z czterech bohaterów.

Niestety, nie wydano Star Ocean: The Last Hope po polsku i nie zanosi się na to, aby ktoś opublikował Star Ocean: The Last Hope pl. Na świecie wydano Star Ocean na Xbox 360, wyszła także konwersja Star Ocean na PS3. I choć nie jest dostępne demo Star Ocean: The Last Hope, to mamy jednak na naszych stronach trailer Star Ocean: The Last Hope, który ukazuje grę w działaniu. Zajrzyj na inne strony naszego portalu, by obejrzeć te materiały wideo. Dzięki tym filmikom ocenisz, czy warto nabyć tą grę.

Nie ukazał się jak dotąd żaden patch Star Ocean: The Last Hope i z pewnością nie wyjdzie. Jedyne materiały do pobrania z Star Ocean: The Last Hope za darmo to grafiki z gry. Znajdują się one w galerii przy tym opisie. Pobierz screenshoty Star Ocean: The Last Hope za free, jeśli chcesz ich użyć jako tapet na swoim pulpicie. Jedyne wymagania Star Ocean: The Last Hope to połączenie internetowe – ale to w przypadku, jeżeli chcesz używać gry w trybie kooperacji.
Szukając więcej informacji na temat tej produkcji, wpisuj uważnie jej nazwę do wyszukiwarki. Często odnotowywane błędne frazy to: star oceStar Ocean: The Last Hopean 4, star ocean iv, ocean star, star ocean 4 the last hope, star ocean 4 ps3.

Na końcu wspomnieć chciałem, że pojawiła się wersja międzynarodowa dostępna pod tytułem Star Ocean: The Last Hope International.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Star Ocean: The Last Hope