Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fable III

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: LionHead Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox, Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Fable III

Xbox 360
Opis - Fable III
Wkraczamy w Nowy Rok 2010 w oczekiwaniu na kilka ważnych tytułów na rynku gier. Jest wśród nich i fable III, której premiera została wstępnie zapowiedziana na listopad. W pierwszej części Fable rozwijaliśmy od podstaw naszą postać na wzór erpegowy, uczestnicząc przy tym w licznych walkach, sterowanych dzięki intuicyjnemu przypisaniu akcji kombinacjom przycisków pada oraz dynamicznej kamerze zmieniającej widok z TPP na FPP i odwrotnie. Druga część gry kontynuowała pomysł pierwszej, ale znaczącej zmianie uległa grafika dzięki „przeniesieniu” produktu z konsoli Xbox na nową Xbox 360, na którą wydany zostanie również Fable III (i tylko na nią, pomimo częstych prób szukania przez graczy fable 3 pc, fable iii download, fable 3 demo, fable download itp.).

W dwójce fantastyczny świat Albionu postarzał się o 500 lat, co widać w postępie cywilizacyjnym, w tym także w obecności broni palnej. Swoją postać w obu częściach mogłeś tworzyć od podstaw, dbając o najdrobniejsze szczegóły, również z tzw. życia codziennego, w czym gra momentami przypominała nieco Simsów. W rozgrywce w Fable II nieustannie towarzyszył nam pies-przewodnik, wskazujący drogę, ważne przedmioty, czy wreszcie – nadchodzące niebezpieczeństwo. Co ciekawe, w Fable II nie można było zginąć – jednak, co tu dużo mówić, wiele przegranych walk bardzo negatywnie wpływało na ogładę gracza. Obie części oferowały wiele możliwości, w obu poradnik do fable cieszył się w sieci dużą popularnością. Cała seria jest wyłącznie konsolowa, nie wyszła dotąd żadna część Fable na pc.

W fable 3 gameplay ma być podobny do poprzednich części. Będzie tu więc znów miejsce na dokładniejsze zajęcie się postacią naszego bohatera, jednak z jedną znaczącą różnicą – będziemy mogli stać się władcą całej krainy, dzięki czemu w fable iii gameplay ulegnie jednak istotnym przeobrażeniom. „Sen o potędze” nie jest tu odległą perspektywą, nie zaczynamy – jak to było w poprzednich częściach – z pozycji biedaka. Twoją nową rolę zapowiada też więcej ukrywający niż mówiący o fable iii trailer (zobacz go na naszej stronie lub szukaj w sieci „fable 3 trailer”). Nadal nie jest pewna kwestia ukazania się fable 3 pl.

O grze nie wiadomo jeszcze wiele, nie ukazały się też jeszcze nawet żadne dokładniej przedstawiające ją screeny, co najwyżej wstępny „artwork”. Wiadomo tyle, że zostanie ona wydana wyłącznie w wersji na konsole Xbox 360 (w związku z tym cała mas zapytań z sieci pozostaje jałowa i zniechęcamy graczy do poszukiwań w rodzaju: fable 3 pobierz, czy fable 3 download). Prawdopodobnie nie będą też w fable dostępne kody. Miejmy nadzieję, że zostanie opracowane spolszczenie do fable III – póki co nic nie wiadomo o zainteresowaniu polskich dystrybutorów, fanom pozostaje więc naciskać na wydanie fable III pl.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fable III

dodał: ~kusia , 05.05.2014

:)

dodał: ~seendelty , 31.01.2011

czemu nie:)\n