Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Naruto: The Broken Bond

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 28.12.2009
System operacyjny: Xbox Xbox, Xbox 360

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - Naruto: The Broken Bond

Wymagania już wkrótce

Opis - Naruto: The Broken Bond
Gry z Naruto cieszą się coraz większą popularnością, a to za sprawą anime, które niczym kiedyś Dragon Ball podbija serca widzów na całym świecie, w tym w Polsce. Nic więc dziwnego, że twórcy gier chcą na tym trochę zarobić i stąd kolejne gry o Naruto. Tym razem gra o Naruto ukazała się tylko na konsolę Microsoftu i dlatego posiadacze innych platform mogę się czuć zawiedzeni. O ile brak Naruto: The Broken Bond na PC, bo o nim mowa raczej nikogo nie dziwi to brak wersji  Naruto: The Broken Bond na PS2, czy Wii jest już sporą niespodzianką. Naruto: The Broken Bond na Xbox 360 to sequel Rise of a Ninja, bardzo dobrej gry przygodowej, która została wydana w 2007 roku. Druga część serii, również została zrealizowana w konwencji gry przygodowej, jednak wprowadza masę elementów, które na pewno zachwycą wielu graczy. Możliwy jest download Naruto: The Broken Bond w wersji demonstracyjnej poprzez usługę internetową Xbox Live. Demo Naruto: The Broken Bond jest za darmo, więc warto z niego skorzystać.

W Naruto arena zmagań bazuje oczywiście na anime i oprócz trybu single player, możliwa jest też rozgrywka online w Naruto: The Broken Bond. Gra zaczyna się w momencie, w którym skończyła się jej poprzedniczka i skupia się na motywach, pojawiających się w odcinkach 81-135 anime. Dlatego też fani animowanej wersji mogą być zawiedzeni, że nie ma Naruto na PSP, PS2 czy PC. W grze wcielamy się oczywiście w tytułowego Ninję, który decyduje się uratować swojego przyjaciela Sasuke, z klanu złych Ninja, którzy mogą sprowadzić go na manowce. W grze postarano się by jej klimat nie różnił się zbytnio od tego znanego z anime, dlatego też  w grze oprócz postaci, pojawiły się też oryginalne głosy, oraz muzyka i dlatego download Naruto powinien być obowiązkowy dla fanów serii. Z nowości w grze warto wymienić zwłaszcza nowy system poruszania się po planszach, gdyż tym razem sterujemy grupą przyjaciół, a nie tylko samym Naruto. Jego drużyna może się składać z maksymalnie trzech postaci, spośród około 30 dostępnych w grze.  Szkoda tylko, że nie zdecydowano się wydać Naruto: The Broken Bond po polsku, gdyż pomogłoby to zwłaszcza młodszym graczom. Brak wersji Naruto: The Broken Bond pl to jedna z nielicznych wad tej gry. Zostawmy jednak nieistniejącą wersję Naruto pl i przejdźmy do dodatków do gry. W naszym serwisie możecie znaleźć kody do Naruto: The Broken Bond za darmo, które mogą ułatwić rozgrywkę. Kody do Naruto: The Broken Bond za free, pozwalają na odblokowanie masy bonusów, dlatego warto je mieć. Miejmy nadzieję, że kiedyś pojawi się jeszcze premiera jakiejś gry Naruto online, a w między czasie pobierz Naruto: The Broken Bond.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Naruto: The Broken Bond

dodał: ~zawisza , 01.01.2016

Ludzie to ma wirusy nie polecam!

dodał: ~Xseros , 26.12.2010

Bardzo fajne.Ja mam tego naruto na emulatorze xboxa (pc)

dodał: ~zawisza , 30.07.2010

fajne

Przygodowe