Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dust 514

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Crowd Control
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.10.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Dust 514

Już wkrótce!

Opis - Dust 514

Dust 514 game to dzieło ludzi odpowiedzialnych za popularny mmorpg EVE Online. Postanowili oni stworzyć sieciowa strzelaninę dla posiadaczy konsol, jednak z możliwością udziału w niej graczy PC-towych. Nim tytuł ten ukaże się na świecie, warto dowiedzieć się nieco na jego temat. Są to informacje, które jednak mogą nie być prawdziwe, bowiem premiera Dust 514 wyznaczona jest na 2011 rok, a do tego czasu dużo może się zmienić.

Zacznijmy od tego, że ukaże się Dust 514 na XboX 360, a także w wersji Dust 514 na PS3. Jako że będzie to gra sieciowa, raczej nie ma co spodziewać się wersji demo Dust 514. Prawdopodobnie będzie też ona do pobrania wyłącznie dzięki usługom sieciowym konsol, tak więc zamiast kupić ją w sklepie, wykonamy download Dust 514. A ponieważ chodzą słuchy, że ma być to rzecz darmowa, oparta na systemie dobrowolnych mikrotransakcji, być może będzie to download całkowicie darmowy.

Fabuła osadzona jest w świecie przyszłości, który oczywiście rozdarty jest licznymi wojnami. Gameplay gry Dust 514 to dynamiczny shooter fpp. Możesz zobaczyć zresztą to samemu – mamy na naszych stronach trailer Dust 514. Co warto zauważyć, że świat tej gry będzie łączyć się z Eve Online, więc graczy konsolowych mogą wspomóc w Dust 514 gracze PC. Wystarczy do tego każdy nowy system operacyjny – na przykład Windows 7, Vista czy XP. Jeśli chcesz zobaczyć oprawę wizualną, oprócz trailera mamy dla Ciebie galerię z gry. Galeria Dust 514 znajduje się przy niniejszym opisie. Każdy screenshot Dust 514 nadaje się świetnie na tapetę, bowiem jest wysokiej jakości.

Wymagania Dust 514 nie bedą duże – wystarczy tylko podłączenie konsoli do sieci I klient gry. Jak już wspomnieliśmy, mirkotransakcje nie będą obowiązkowe i możemy dzięki nim nabywać bonusy i ulepszenia niedostępne dla innych graczy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dust 514

dodał: ~nic nieumiący użytkownik , 28.02.2010

jak to śćiągnąć

MMORPG