Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Men: Destiny

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Silicon Knights
Data dodania: 14.10.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - X-Men: Destiny

Xbox 360, PS3
Opis - X-Men: Destiny
Miłośnicy walczących po stronie dobra, obdarzonych niezwykłymi mocami mutantów, z pewnością ucieszą się na wieść, że powstaje kolejna gra z X-Men. Nosi ona podtytuł Destiny i jest efektem współpracy firmy Activision oraz wydawcy komiksów – Marvel Comics Group. Dlatego też scenariusz napisał Mike Carey, znany fanom X-Menów z serii X-Men: Legacy. Co jednak nietypowe, to fakt, że tym razem postaciami pierwszoplanowymi nie będą znani bohaterowie – jak Storm, Wolverine czy Cyclops – ale młodzi, dopiero stawiający pierwsze kroki mutanci.

X-Men: Destiny opowiadać będzie oczywiście o walce ze złem, które tu uosabiają źli mutanci i przestępcy. Dlatego też podczas zabawy nie zabraknie pojedynków i dynamicznej akcji. Niestety, ani trailer, ani też gameplay z X-Men: Destiny nie są jeszcze dostępne, dlatego też trudno powiedzieć, jak prezentować się będzie zabawa w praktyce. Ale ponieważ za wykonanie odpowiada studio Silicon Knights, znane głównie z gry Too Human, można spodziewać się, że gra zyska wysokie noty. Tym bardziej, że na ekranach pojawią się złoczyńcy znani z komiksów i filmów o mutantach.

Niestety, nie pogramy w Destiny na PC. Tytuł ten planowany jest wyłącznie na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie tu dostępny tryb wieloosobowy. Jednak nowe informacje powinny pojawić się już wkrótce – polecamy więc sprawdzać tą stronę co jakiś czas, by dowiedzieć się więcej.

Premiera gry X-Men: Destiny ma nastąpić w 2011 roku. Jak na razie nie znalazł się polski wydawca, lecz miłośników X-Men w naszym kraju jest wielu, więc z pewnością doczekamy się premiery gry w wersji PL.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Men: Destiny