Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider Underworld: Lara’s Shadow

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Eidos Interactive
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Tomb Raider Underworld: Lara’s Shadow
­

Prezentujemy najnowsze wcielenie Lary Croft na platformę Xbox360, czyli grę Tomb Raider Underworld: Lara’s Shadow. Tym razem gra wprowadza nowy element, będziemy mogli poruszać się po jej świecie jako mroczna istota o znaczącym imieniu Doppelganger (Duch-bliźniak, sobowtór), będaca w istocie „drugą naturą” Lary - motyw znany choćby z ostatnich części gry Prince of Persia. Przy pomocy nowych zdolności Doppelgangera możemy spowolnić czas, jednocześnie potężnie zwiększając prędkość i siłę ataku, a także poruszać się po powierzchniach, na które dawna Lara nigdy nie próbowałaby wejść. Pojawia się też nowa broń, Ogień Cienia, którego szybkość, dokładność i siła pozwolą nam pokonać nawet najtwardszych wrogów.

Zobacz Larę w akcji:
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider Underworld: Lara’s Shadow

dodał: ~lolo , 27.02.2010

jak tego huja pobrać