Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider Underworld: Beneath the Ashes

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Eidos Interactive
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Tomb Raider Underworld: Beneath the Ashes

Gratka dla fanów pięknej Lary Croft posiadających Xbox 360. Akcja gry Tomb Raider Underworld: Beneath the Ashes zaczyna się tam, gdzie skończyła się poprzednia część „Underworld”. Lara znów wraca do pozostałości Croft Manor, gdzie znajduje nie widziane nigdy wcześniej jaskinie i starodawne krypty, z których jej ojciec korzystał do ukrycia źródła złowrogiej mocy. Lara musi dotrzeć do tego artefaktu przez sieć korytarzy w labiryncie głęboko pod ziemią, walcząc po drodze z nie spotkanymi dotąd potworami. Lara będzie musiała przedostać się przez zapadnie, walące się mosty, nacierające na nią zombie, ale znajdzie też na swojej drodze kolejne skarby i tajemnice. Struktura labiryntu to jeden wielki mechanizm z dziesiątkami pomieszczeń, pułapek i innych niespodzianek. Odkryj go, kupując grę Tomb Raider Underworld: Beneath the Ashes.

Zobacz jak wygląda gra i jej mroc­zny nastrój na filmie:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider Underworld: Beneath the Ashes

dodał: ~;] , 29.12.2009

wszytko super tylko tu nie ma przycisku pobierz...