Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction: Guerrilla

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Volition Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 16.06.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Red Faction: Guerrilla

Red Faction: Guerrilla to strzelanka typu TPP na Xbox 360 (jest również dostępna wersja Red Faction Guerrilla PS3). Fabuła RFG rozgrywa się na Marsie. Red Faction Guerrilla po polsku wydana zostanie przez CD Projekt jest w tym tygodniu (Red Faction Guerrilla premiera 19-ego czerwca). W Red Faction Guerrilla nowy engine graficzny prezentuje się dobrze (screeny z Red Faction Guerrilla ściągnij z naszego serwera). Gra pełna jest spektakularnych wybuchów, nowoczesnych broni i kosmicznych kolorów.

W Red Faction Guerrilla wymagania są proste: konsola X360 i sprawne kciuki. Gra obsługuje Xbox Live, dzięki czemu w Red Faction Guerrilla download dodatków będzie możliwy bezpośrednio na konsolę (po uruchomieniu Red Faction Guerrilla pobierz zwyczajnie interesujący Cię dodatek). Oczywiście także tryb multiplayer jest dzięki temu w Red Faction Guerrilla darmowy.

Zobacz prosto z Red Faction Guerrilla najnowszy trailer (Red Faction Guerrilla demo):

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Faction: Guerrilla