Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red faction 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: THQ Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Red faction 4

Wymagania już wkrótce
Opis - Red faction 4

Red Faction 4 to zapowiadana na 2011 rok gra będąca kontynuacją popularnej serii.  Ostatni tytuł nazwany został zamiast prostego Red Faction III – Red Faction Guerilla. Być może i czwórka będzie również miała swój własny podtytuł.  Póki co znamy ledwie garść informacji na temat gry, a co wiemy – napiszemy.


Wiadomo że premiera Red Action 4 będzie miała miejsce za dwa lata i ponownie odwiedzimy tu Czerwoną Planetę – Marsa. Wiemy również, że sam gameplay Red Faction 4 również ulegnie zmianom -  świat gry będzie sandboksowy i będziemy mogli iść, gdzie tylko chcemy. Podobnie jak i w poprzedniej odsłonie serii czeka nas obserwowanie wydarzeń z  perspektywy trzeciej osoby oraz radosne demolowanie otoczenia.


Niestety, nie wiadomo, czy pogramy w Red Faction 4 na PC. Jak na razie pewne jest wydanie Red Faction 4 na PS3, a także wydanie Red Faction 4 na Xbox 360. Z pewnością będzie dostępny tryb Red Faction 4 online, gdzie gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą niezależnie od posiadanej platformy. Nie wiadomo jednakże jakie tryby będą w Red Faction 4 multiplayer, ale z pewnością nie poczujemy się zawiedzeni.


Oprawa graficzna Red Faction 4 będzie stać na wysokim poziomie. Z pewnością zapowiedzi wspaniałej oprawy audiowizualnej potwierdzi  trailer Red Faction 4. Miejmy tez nadzieję, że będzie możliwy download demo Red Faction 4 za darmo przed premierą.  Jeżeli pojawi się taka opcja, bądź pewien, że demo gry znajdzie się na stronach naszego portalu. Podobnie jak i inne dostępne za free materiały z Red Faction 4.
A czy doczekamy się Red Faction 4 po polsku? Z pewnością. Jednak nie wiadomo jeszcze, kto wyda wersję Red Faction 4 pl. Jeśli jednak nie znalazłby się krajowy wydawca tej produkcji, pozostaje mieć nadzieję, że ukaże się choćby spolszczenie Red Faction 4. Póki co czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje od producenta (jak na przykład wymagania Red Faction 4), które będziemy sukcesywnie publikować. Jeśli zaś zdecydujesz się szukać ich na własną rękę, wpisuj starannie tytuł do wyszukiwarki. Często popełniane literówki to red fation, red facion, red factio oraz red facton.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red faction 4