Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quantum Theory

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Team tachyon
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.03.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Quantum Theory

Xbox 360
Opis - Quantum Theory

Quantum Theory to nietypowa gra akcji, w której przemierzamy wielką wieżę. Na naszej drodze stają zastępy przeciwników, których musimy eksterminować. Niestety, nie ma wersji demo Quantum Theory do pobrania, która pozwoliłaby Ci na zapoznanie się z tym tytułem przed nabyciem go, a szkoda. Dlaczego? Grafika i mechanika gry stoją na wysokim poziomie, zaś gameplay Quantum Theory przeznaczony jest dla dwóch osób.

Cała gra to poznawanie historii Syda i Fileny. Jeżeli gramy w trybie kooperacji, jeden gracz steruje mężczyzną, drugi – kobietą. Jeśli natomiast chcesz grać samemu, sterujesz Sydem, zaś Filenę prowadzi SI. I choć download Quantum Theory w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, to na stronach naszego portalu znajdziesz materiały wideo prezentujące rozgrywkę. Mamy trailer Quantum Theory oraz filmik pokazujący akcję w praktyce. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Quantum Theory za darmo – znajdują się ona w galerii przy tym opisie i świetnie nadają na tapety dla każdego miłośnika fantasy. Zwraca uwagę niezwykła oprawa wizualna, utrzymana w ponurej kolorystyce. Download grafik Quantum Theory jest nieodpłatny, a możesz pobrać je w każdej chwili.

Pełna wersja Quantum Theory zawiera także tryb zabawy wieloosobowej, gdzie znajdziesz takie tryby jak Deathmatch oraz battle Royale. Niestety, nie pograsz w Quantum Theory na PC. Tytuł ten ukazał się tylko na dwie platformy, możesz wiec cieszyć się Quantum Theory mając PS3.  Również użyjesz Quantum Theory mając Xbox 360. Niestety, w naszym kraj nie ukazała się wersja Quantum Theory po polsku. Nic także nie wskazuje na to, abyśmy mieli doczekać się w najbliższym czasie Quantum Theory pl. Jednak jeśli znasz jezyk angielski w stopniu choćby średnim, tytuł ten nie powinien sprawiać Ci kłopotów.

Nie istnieją żadne pomoce do gry. Nie ukazały się nigdy kody Quantum Theory, które pomogłyby Ci w zabawie. Jednak jeśli będziesz mieć kłopoty z przechodzeniem niektórych lokacji, możesz popatrzeć, czy w sieci nie znajduje się gdzieś fanowski poradnik do Quantum Theory za free.

Jeśli szukasz dobrej gry akcji, a nie lubisz standartowych rozwiązań fabularnych, zapoznaj się z materiałami wideo na sąsiednich stronach naszego portalu.  Z pewnością pomogą Ci one w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Quantum Theory