Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Perfect Dark

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Perfect Dark

Xbox 360
Opis - Perfect Dark
Perfect Dark video game (pisany czasem błędnie jako „dark perfect”) to nadchodząca gra akcji, która jest konwersją tytułu wydanego ponad dekadę temu. Wówczas ukazało się Perfect Dark na N64 i jak widać gameplay Perfect Dark nie zestarzał się ani trochę. Wkrótce trafi do nas „nowoczesna” wersja gry na Xbox 360, warto więc przypomnieć sobie ten tytuł.


Podczas gry w Perfect Dark wcielamy się w Joannę Dark, agentkę Carrington Institute. Wypełniamy misje dla mocodawców, równocześnie walcząc z konkurentami pracującymi dla korporacji dataDyne. Nie jest możliwy download Perfect Dark w wersji demo, jednak jeśli jesteś ciekaw, jak prezentuje się ta gra w praktyce, mamy dla Ciebie trailer Perfect Dark, a także gameplay Perfect Dark, ukazujący grę w praktyce. Zauważysz na nich, że sterowana przez Ciebie bohaterka używa różnego rodzaju broni palnych oraz mnóstwa ułatwiających życie gadżetów.

Niestety, nie wiadomo czy ukaże się Perfect Dark po polsku. Jak dotąd żaden wydawca nie zgłosił chęci publikacji Perfect Dark pl. Miejmy jednak nadzieję, że zostanie wykonane spolszczenie Perfect Dark. Natomiast  wiadomo na pewno, że grę będzie można nabyć przez Xbox Live. Prócz singlowej zabawy będziemy mieli tu tryb Multi, gdzie będziemy mogli walczyć z innymi żywymi graczami przy użyciu wszystkich możliwych broni i gadżetów.

Jak na razie jedyne materiały za darmo Perfect Dark do pobrania to grafiki. Znajdują się one w galerii przy tym opisie i jeśli chcesz wykorzystać je jako tapety, pobierz screenshoty Perfect Dark za free z naszych stron! Niestety, w Perfect Dark będą się bawić tylko posiadacze Xbox 360, nie ukaże się bowiem konwersja gry na inne platformy. Nie pogramy więc w Perfect Dark na Wii, PSP czy PS3, o PC nawet nie wspominając.

Premiera Perfect Dark będzie mieć miejsce w pierwszej połowie 2010 roku. Oczywiście Perfect Dark nie będzie darmowy, jednak nie jest jeszcze znana cena tej produkcji. Zaglądaj na nasze strony – jeżeli pojawią się kody do gry, będziemy je mieć na naszych stronach. Sprawdzaj więc, czy na nazych stronach znajdziesz triki (cheats) Perfect dark.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Perfect Dark