Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ninja Gaiden 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Team Ninja
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.06.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Ninja Gaiden 2

Ninja Gaiden 2 na Xbox 360 to dostępna po polsku gra bitewna, w której walczysz jako wojownik ninja we współczesnym (czy może przyszłym) świecie. Niektórzy poznali już jej pierwszą część na stare konsole Xbox. Twoją misją jest zemsta za wymordowanie klanu przez jego wrogów i, jak to nieraz przy okazji bywa, uratowanie świata. Wydana również w polskiej wersji gra toczy się na ulicach dużych miast kilku państw świata, a także w mrocznych podziemiach pełnym demonów. Jak na grę akcji przystało, Ninja Gaiden 2 na Xbox 360 posiada dynamiczną akcję i szeroki zakres broni (tu głównie broni białej dostosowanej do stylu walki wojowników ninja) używany w nieustannej walce, a wszędzie wokół leje się krew i latają ucięte części ciała (jak widać na screenach z gry).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ninja Gaiden 2

dodał: siupa , 29.07.2010

:)

dodał: adaXDe , 25.07.2010

to jest tylko na xboxa\n

dodał: seba12516 , 15.08.2009

jak to pobrać pomocy\n