Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NieR Gestalt

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Cavia
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.02.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - NieR Gestalt

Xbox 360, PS3
Opis - NieR Gestalt
Premiera gry NieR Gestalt (pisanej czasem błędnie jako neer gest alt lub nir gest alt) ma mieć miejsce w kwietniu 2010. To dość dobrze zapowiadająca się gra akcji, osadzona w świe-cie, gdzie ludzkość została zdziesiątkowana przez wirus, zaś świat pustoszony jest przez olbrzymie kreatury. Nier to stero-wany przez nas bohater, zaś gameplay NieR Gestalt to eks-ploracja niebezpiecznych terenów i walka z groźnymi prze-ciwnikami.

Niestety, nie  jest możliwy download NieR Gestalt w wersji demo. A szkoda, ponieważ wykonane w stylu gry zręczno-ściowej walki wyglądają dośc efektownie – mamy na naszych stronach filmik z gry oraz oficjalny trailer NieR Gestalt. Zajrzyj na nie, by zobaczyć ten tytuł w akcji. Nier walczy zarówno mieczem, jak i magią. Co zwraca uwagę w grze, to różno-rodność lokacji oraz przeciwników. Podczas wędrówek mo-żemy napotkać wyniszczone metropolie, jak i też znaleźć się w lasach. Ponury klimat tworzy między innymi mroczna kolo-rystyka oraz symfoniczny soundtrack gry.

Niestety, nie pogramy w NieR Gestalt na PC.  Zaplanowano edycję gry wyłącznie na konsolę, tak więc będziesz mógł używać NieR Gestalt mając PS3, a także eksplorować świat NieR Gestalt na Xbox 360. Zauważmy, że data premiery NieR Gestalt na Playstation i Xbox jest taka sama. Nie wia-domo jednak, czy ukaże się NieR Gestalt po polsku, bowiem jak dotąd żaden wydawca nie wyraził zainteresowania wy-daniem edycji NieR Gestalt pl. Miejmy jednak nadzieje, że znajdzie się krajowy edytor i otrzymamy pełne spolszczenie NieR Gestalt.

Póki co mamy dla Ciebie grafiki (screens) NieR Gestalt. Jeśli chcesz, pobierz te obrazki z NieR Gestalt za darmo i użyj jak tapet.  Możesz także ściągnąć oficjalne tapety (NieR Gestalt wallpaper) z oficjalnej strony gry.  Te materiały z są za free. A jeśli tylko pojawią się jakies dodatkowe rzeczy – jak na przy-kład mod NieR Gestalt czy też kody (cheats) NieR Gestalt, z pewnością znajdziesz je na naszych stronach. A jako że ma-my do czynienia z grą konsolową, wątpliwe jest, by kiedy-kolwiek ukazał się jakiś patch NieR Gestalt.

Cóż, zapraszamy póki co do obejrzenia materiałów wideo, jakie znajdują się na naszych stronach i cierpliwe oczekiwanie na premierę gry. To może być jeden z konsolowych hitów 2010!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NieR Gestalt