Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortal Kombat: Deception (Mortal Kombat: Mystyfication)

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Midway Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox, Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Mortal Kombat: Deception (Mortal Kombat: Mystyfication)

Xbox
Opis - Mortal Kombat: Deception (Mortal Kombat: Mystyfication)

Seria Mortal Kombat na PC znana jest wszystkim, którzy pamiętają czasy DOSa i pierwszych powszechnie dostępnych joysticków. Swój początek miała jeszcze na automatach na początku lat 90-tych. Zarówno system łączenia ciosów (tzw. combo) i krwawa estetyka, jak i obecne w Mortal Kombat ciosy Fatality zyskały grze wielu fanów od samego początku jej istnienia. Dla mniej zorientowanych – Fatality to sposób na wykończenie już i tak pokonanego przeciwnika po wygranej walce, różniący się w zależności od postaci, która go dokonuje. Jeśli nie grałeś w starsze wersje Mortal Kombat, pobierz je z sieci już teraz – pierwsze Mortal Kombat dostępne są online, wystarczy wyszukać „mortal kombat download”.


Szósta gra z serii Mortal Kombat wyszła wyłącznie na konsole – ukazały się Mortal Kombat Deception na PS2 oraz Mortal Kombat Deception na Xbox. Fanów przenośnego grania ucieszyła też niezmiernie wersja Mortal Kombat Deception na PSP. Szósta gra Mortal Kombat znana jest również pod alternatywnym tytułem we Francji, tj. Mortal Kombat: Mystyfication. Również w konsolowej mortal kombat deception występują fatalities znane z wcześniejszych wersji PC. Każda postać posiada dwa różne fatality i dodatkowo samobójcze hara-kiri (szukaj mortal kombat deception fatalities ps2, czy mortal kombat deception fatality ps2 / xbox, by dowiedzieć się, jak je wykonać). Jako że gra wyszła na konsole, download Mortal Kombat Deception z sieci nie będzie możliwy, zachęcamy jednak do szukania pozostałych części.


Gameplay jest tu bardzo podobny do pozostałych części, w których przechodzimy przez kolejne stopnie trudności aż do samego bossa. Po raz kolejny walczymy tu już nie na dwuwymiarowych arenach, ale w przestrzeni 3D. Różne gry Mortal Kombat mają podobnych bohaterów (zob. opis poprzednich części na naszej stronie), tym razem pojawia się aż 9 nowych postaci. Istotną innowacją w Mortal Kombat Deception jest opcja Konquest, w ramach której jako chłopiec Shujinko przechodzimy od podstaw przez trening bitewny, spotykamy kolejnych bohaterów i zdobywamy punkty doświadczenia. Pierwsze Mortal Kombat na Xbox nie jest dostępne na PC. Mimo wszystko, szukając informacji o grze, pamiętaj o poprawnym wpisaniu jej nazwy (widzieliśmy już pojawiające się tu i ówdzie „mortal combat”, czy „mortal 4 kombat” itp.). W grze możemy odblokować m.in. nowe areny, stroje, a także samych bohaterów – wpisz w wyszukiwarce „mortal kombat deception cheats” i przeczytaj opisy, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortal Kombat: Deception (Mortal Kombat: Mystyfication)