Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo Wars

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ensemble Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Halo Wars

Xbox 360
Opis - Halo Wars
Każdy miłośnik shooterów zapewne doskonale kojarzy świat gry Halo. Epicka strzelanina w świetnym stylu cieszy się niesłabnącym uznaniem graczy i inspiruje innych twórców do własnych modyfikacji. Takim właśnie, inspirowanym Halo tytułem jest Halo Wars, za którego powstanie odpowiadają Ci sami ludzie, którzy stworzyli serię Age of Empires. Niestety, nie pograsz w Halo Wars na PC. Gra Halo Wars to exclusive na Xbox 360.

Co może zaskakiwać, gameplay Halo Wars to strategia czasu rzeczywistego. Jej akcja osadzona jest na planecie Harvest przed wydarzeniami znanymi z Halo. Dostajemy do dyspozycji kosmiczny niszczyciel oraz oddział piechoty i ruszamy by toczyć bój z Covenantami. W Halo Wars game czekają nas epickie starcia zarówno na powierzchni planety, jak też i w powietrzu. Jako że nie istnieje Halo Wars demo, które mógłbyś pobrać, aby poznać możliwości tego tytułu, polecamy Ci obejrzeć dwuczęściowy trailer Halo Wars znajdujący się na stronach naszego portalu. Jak to w rtsach bywa, musisz dbać o rozwój infrastruktury, lecz nie ma tu żadnego szczególnego nacisku na ten wątek, ciężkość rozgrywki spoczywa na odpowiednim wydawaniu rozkazów podczas bitew.

Oczywiście istnieje tryb multiplayer Halo Wars, w którym możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami. Dodatkowo możesz pobierać z sieci nowe misje i mapy – wpisz tylko w wyszukiwarce „Halo Wars mission”. Uważaj na literówki, bowiem często odnotowywane przez wyszukiwarki błędne frazy to „halowars: i „halowar”. Do dodatków wracając – download map Halo Wars jest free i to z pewnością ucieszy każdego posiadacza tego tytułu. Nadto pobierz tapety Halo Wars z oficjalnej strony gry - świetnie pasują na pulpit!

W grze zwraca uwagę świetna, futurystyczna grafika, a prócz tego znakomity soundtrack Halo Wars. W naszym kraju wydano Halo Wars po polsku, jeśli wiec nabędziesz grę, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Halo Wars. Za wydanie Halo Wars pl odpowiada Microsoft. A jeśli już masz grę i zdarza Ci się czasem utknąć w którejś z misji, przydadzą Ci się pewnością kody do gry. Mamy dla Ciebie za darmo cheaty do Halo Wars. Ich dokładny opis znajduje się na osobnej stronie.

Warto zaznaczyć, że ukazało się Halo Wars limited edition, które to wydanie zawiera atrakcyjne dodatki, między innymi komiks oraz duże karty z ilustracjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Halo Wars