Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo 3 ODST

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Bungie Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.11.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Halo 3 ODST

Już wkrótce.
Opis - Halo 3 ODST


Cykl Halo jest znany doskonale wszystkim miłośnikom shooterów. Ukazało się kilka części (w tym jeden rts) serii, zaś główną warstwę fabularną stanowią trzy główne. Halo 3 ODST to dodatek do trzeciej jego odsłony, w którym przedstawiono osobną historie.


Gameplay Halo 3 ODST to również gra akcji. Tym razme pod nasza kontrolą jest Rookie, żołnierz Orbital Drop Shock Trooper, który dokonuje wraz z oddziałem desantu w okupowanym przez Covenant mieście New Mombasa. Niestety, trafia w inne miejsce niże reszta drużyny i musi podjąć samotną wędrówkę. Niestety, nie ma wersji demo Halo 3 ODST, dzięki której mógłbyś przetestować ten tytuł. Gra Halo 3 ODST wyszła na Xbox 360. Nie ma konwersji na inne konsole ani też wersji Halo 3 ODST na PC. Jak wygląda zabawa? To pokaże Ci trailer Halo 3 ODST, który dostępny jest na naszych stronach. Ten filmik video z Halo 3 ODST pozwoli Ci zapoznać się z oprawą audiowizualną produkcji oraz mechanika zabawy.


W grze czeka Cię kampania dla jednego gracza, masz też tryb online Halo 3 ODST multiplayer. W przeciwieństwie do Halo 3 mamy tu większy nacisk na taktykę walki. Tym bardziej szkoda, że nie jest możliwy download Halo 3 ODST w wersji demonstracyjnej, który pozwoliłby Ci poznać bitwy w grze. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup tego tytułu, ucieszy Cię fakt, że w naszym kraju wydano Halo 3 ODST po polsku, wiec nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Halo 3 ODST. Za wydanie wersji Halo 3 ODST pl odpowiada Microsoft.


Jedyne materiały z gry, które możesz pobrać, to grafiki z gry i tapety. Możesz wykonać download grafik Halo 3 ODST za darmo - znajdują się one w galerii przy niniejszym opisie. Jeśli będziesz chciał więcej, wpisz w wyszukiwarce „Halo 3 ODST wallpaper” – z pewnością znajdziesz wiele ciekawych motywów, którymi przyozdobisz swój pulpit. Gdy będzie miał już pełną wersję gry, możesz podczas niej nagrywać filmiki z gry oraz wykonywać screenshoty Halo 3 ODST.


Jeśli masz problemy z przejściem gry, możesz spróbować poszukać w sieci kodów do niej, wpisując w wyszukiwarce „Halo 3 ODST cheats” lub też „Halo 3 ODST tips”. Od czasu do czasu mogą ukazać się nowe mapy do trybu multiplayer – aby je odnaleźć, wpisz „Halo 3 ODST maps”. Te dodatki Halo 3 ODST są za free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Halo 3 ODST

dodał: ~pacyn , 28.02.2010

wspaniala xd

dodał: ~bart , 15.02.2010

ta gra jest cudowna(genjalna)