Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rockstar Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.11.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Xbox360
Opis - Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
­GTA Episodes from Liberty City game to nie żadna nowa odsłona GTA, a specjalne wydanie dwóch jej dodatków – Ballad of Gay Tony i The Lost and Damned. Co z pewnością zainteresuje każdego, kto chce poznać ten tytuł – żaden z dodatków nie wymaga posiadania podstawki, czyli GTA IV. Niestety, póki co wydano Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City tylko na Xbox, tak więc nie pograją w Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City posiadacze PS3, nie planuje się także żadnej konwersji GTA Episodes from Liberty City na PS2, a także nie wiadomo, czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne wersja Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC.

Co możesz się spodziewać po wydanym także po polsku zestawie Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City? The Lost… nawiązuje mocno do wydarzeń znanych z podstawki – spotkasz tu nawet Niko Bellica. W Ballad… z kolei poruszasz się w świecie nocnych klubów i dyskotek Liberty City. Dodatkowo każdy z tych tytułów wnosi nowe bronie i pojazdy do zabawy. Nie są to gry łatwe - Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City stawia duże wymagania przed graczem. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem serii, ten fakt może Cię tylko i wyłącznie ucieszyć.

Nie jest możliwy download Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City za darmo. Jeśli chcesz mieć GTA Episodes from Liberty City na swoim Xbox, musisz za to zapłacić. Oczywiście istnieje cyfrowa dystrybucja, gdzie po uiszczeniu opłaty możesz wykonać download GTA Episodes from Liberty City bezpośrednio na twardy dysk konsoli.

Wraz z zakupem tego wydania dostajesz także nowe możliwości zabawy w trybie multiplayer Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City za free. Jeśli chcesz zobaczyć oprawę audiowizualną tego tytułu, na naszych stronach znajdziesz trailery filmiki z obu dodatków. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City za darmo – znajdują się one w galerii przy tym opisie.

Za wydanie Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City pl odpowiada doskonale znana graczom frma Cenega Poland. Trzeba przyznać, że lokalizacja wykonana została świetnie, dlatego też w GTA Episodes from Liberty City pl gra się wspaniale. Dodatkowo w Internecie znajdziesz niejeden mod GTA Episodes from Liberty City, który pozwoli Ci uatrakcyjnić zabawę. Dlatego tez miejmy nadzieję, że ukaże się konwersja GTA Episodes from Liberty City na PS3 i PC, bo warto poznać ten tytuł.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

dodał: ferdo12 , 06.08.2010

fajne\n

dodał: ~hjkuop , 08.07.2010

super gra

dodał: ~$$@patryk@$$ , 17.06.2010

e poda mi ktos strone z gta 4 download

dodał: ~patryk , 06.06.2010

szukam gta 4 czy ktoś poda mi działającą stronę

dodał: limenx200012 , 08.05.2010

to jest super\n

dodał: batman741852963 , 30.04.2010

mam Xbox 360 i co\n

dodał: ~omgf! , 22.04.2010

tego nieda sie sciągnąć dzieci neo xd

dodał: , 20.04.2010

nie można tego ściągnąć, poniewaz nie ma do tego dema

dodał: ~ASAHADRO , 19.04.2010

JAK TO SIE SCIOGA???

dodał: ~anonim , 04.03.2010

Fajnie, ale na PC już dawno wyszło wersja GTA 4 Episodes i nawet cena to 104 zł. W porównaniu na XBox 360 cena to 140 zł.

dodał: ~ktoś , 26.02.2010

jak to \n\n

dodał: ~autobus3255 , 01.01.2010

to jest super gra grand theft auto from liberty city