Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gears of War 3

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Epic Games
Data dodania: 08.06.2011
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Gears of War 3
Gears of War 3 to kolejna już część jednej z najlepszych serii gier TPP ostatnich lat, która ma zamknąć całą trylogię i dać odpowiedź graczom na wiele nurtujących pytań związanych z fabułą. Za przygotowanie gry odpowiada twórca poprzednich części, a więc studio Epic Games co gwarantuje, że trzecia część serii będzie co najmniej równie dobra co poprzednie. W grze po raz kolejny przyjdzie graczom wziąć udział w krwawym konflikcie pomiędzy armią ludzi, a przeważającymi siłami Locustów. Gracz będzie miał okazję wcielić się m.in. w bohatera poprzednich części Marcusa Fenixa, który wraz z przyjacielem i specjalnym oddziałem wyruszy na poszukiwania człowieka, którego wiedza może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść ludzi. To tylko jeden z głównych wątków w Gears of War 3, a o wszystkich będzie można się przekonać już na jesieni tego roku, wraz z premierą gry na Xbox 360.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części serii, grę będzie można ukończyć zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji, w którym po raz pierwszy mogą wziąć udział aż cztery osoby, a nie dwie jak to było poprzednio. W Gears of War 3 ma pojawić się także sporo nowych jednostek i wrogów, zwłaszcza po stronie Locustów, takich jak Savage Grenadier, Digger Boomer, Locust Siege Beast oraz Kantus Knight. W grze dostępne będą również nowe bronie, m.in. Retro Lancer, który przypomina połączenie kopii i bagnetu, Digger Launcher, który strzela stworzeniami przypominającymi małe krety, które po dotarciu do celu eksplodują oraz One Shot, który ma za zadanie eliminować wrogów tylko jednym strzałem. Z innych nowości warto wspomnieć o nowych postaciach, w tym kilku płci pięknej, a także planszach na których toczone będą boje.

Gra ma ukazać się w trzech różnych wydaniach – Standard, Limited i Epic. Warto zwłaszcza zastanowić się nad zakupem dwóch ostatnich, gdyż pierwsza z nich zawierać ma m.in. specjalne pudełko z zawartością niespodzianką, flagę COG, a także rzeczy osobiste Adama Fenixa. Natomiast wersja epicka to prawdziwa gratka dla fanów serii, która dodatkowo zostanie wzbogacona o piękny album, limitowaną statuetkę Marcusa oraz ekskluzywne skórki dla pięciu broni w trybie rozgrywki wieloosobowej. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gears of War 3