Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gears of War 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Epic Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.06.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Gears of War 2


Opis - Gears of War 2

Dostępna po polsku gra Gears of War 2 na Xbox 360 to sequel popularnej strzelanki typu TPP. Jako Marcus Fenix musisz stawić czoła Obcym w walce na śmierć i życie. Jesteś zaopatrzony odpowiednio do sytuacji – w szeroki zakres nowoczesnych, wymyślnych broni (pojawiają się tu nowe trujące granaty). Ci Obcy, którzy pojawili się w pierwszej części, zostali już zniszczeni, jednak na Ziemi pojawia się nieznana dotąd choroba atakująca płuca ludzi. Tymczasem garstka ocalałych przybyszy kryje się pod powierzchnią ziemi i usiłuje od dołu niszczyć ludzkie miasta. W dostępnej obecnie po polsku Gears of War 2 pojawiają się nowe potwory i nowi bossowie.

Dostępny jest również tryb multi-player, w którym wiele zasad możesz ustalić sam. Najnowsza wersja Gears of War na Xbox 360 oparta została na ulepszonym silniku Unreal Engine 3, zapewniająca jeszcze bardziej realistyczną rozgrywkę. O popularności sequela świadczy fakt, że gra sprzedała się w 5 milionach egzemplarzy. Teraz Gears of War 2 dostępne na Xbox 360 również w polskiej wersji językowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gears of War 2

dodał: ~karol , 07.06.2010

co

dodał: postalek , 19.12.2009

to było łatwe