Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fist of the North Star

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Koei
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox, Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Fist of the North Star

Xbox 360, PS3
Opis - Fist of the North Star

Jeśli lubisz dynamiczne gry akcji, w których własnymi rękami i nogami eliminujesz dziesiątki wrogów, z pewnością zainteresuje Cię Fist of the North Star. Tytuł ten zostanie wydany w 2010 przez Koei i dość mocno przypomina serię Dynasty Warriors. Jako że premiera tego tytułu dopiero będzie miała miejsce, nie jest jeszcze możliwy download Fist of the North Star w wersji demo. Gdy tylko będzie taka opcja, znajdziesz ją z pewnością na naszych stronach. A o czym traktuje gra?


Wcielasz się tu w wojownika imieniem Kenshiro, który jest perfekcyjnym (niemal) wojownikiem. Jego pięści i nogi to prawdziwa broń masowej zagłady, co poczuje na swej skórze każdy, kto stanie na jego drodze. A stanie wielu – gameplay gry to bezustanna bijatyka. Warto jednak zwrócić uwagę, że mamy tu do czynienia ze światem przyszłości, który został zniszczony konfliktem atomowym. Kenshiro szuka tu swej porwanej narzeczonej Yurii, zaś za porwaniem stoi jego brat.


Mamy na naszych stronach trailer Fist of the North Star, który ukazuje Ci zapowiedź gry oraz krótki filmik z samej rozgrywki. Jak zobaczysz, Kenshiro dysponuje zwykłymi ciosami raz specjalnymi, które zasięgiem obejmą nawet kilku przeciwników. Niestety, nie mamy żadnych grafik ani materiałów do gry Fist of the North Star za darmo do ściągnięcia, ponieważ póki co takich nie ma. Jeśli jednak ukażą się, bądź pewien, ze pobierzesz te dodatki do Fist of the North Star za free.


Niestety, nie wiadomo, czy ukaże się Fist of the North Star pl. Jak na razie żaden wydawca nie wyraził zainteresowanie wydaniem Fist of the North Star po polsku. Jednak do premiery trochę czasu i wszystko może się zmienić. W dalszym ciągu nie wiemy, czy będzie tryb Fist of the North Star online, gdzie będą mogli zmierzyć się ze sobą żywi gracze. Ze względu na fabułę raczej nie ma się co spodziewać trybu kooperacji.


Jako że gra jeszcze nie wyszła, nie są dostępne żadne kody do Fist of the North Star. Jeśli jednak takie tylko wyjdą, znajdą się na naszych stronach. A jeżeli nie możesz się doczekać Fist of the North Star, pobierz wersje freeware i demo innych bijatyk, jakie znajdują się w naszych bogatych bazach danych. W oczekiwaniu na premierę Fist of the North Star ściągnij je za darmo i ciesz się eliminowaniem kolejnych wrogów w różnych światach!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fist of the North Star