Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darksiders 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Vigil Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.11.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Darksiders 2

Xbox 360
Opis - Darksiders 2
Darksiders 2 to zaplanowana kontynuacja ciepło przyjętego przez graczy tytułu Darksiders, w którym mieliśmy rzadką okazję do pokierowania poczynaniami jednego z Czterech jeźdźców Apokalipsy – Wojną. Za kontynuację odpowiadają ci sami ludzie, więc możemy spodziewać się równie dobrej pozycji. A jaka tym razem będzie fabuła?

Ponownie wcielamy się w samego Wojnę. Został on oskarżony o knowania, których nie popełnił i skazany na banicję na Ziemi. Towarzyszy mu rumak o imieniu Ruina, zaś w porównaniu do pierwszej części, w Darksiders 2 przyjdzie nam przemierzać jeszcze bardziej rozbudowane lokacje. Rozgrywka będzie mieć charakter bardziej sand boksowy, więc dostajemy dużą dozę swobody w naszych poczynaniach. Dodatkowo Wojna ma do dyspozycji bronie zarówno mityczne, jak też i na wskroś nowoczesne. Sprawia to, że mamy mnóstwo możliwości uśmiercania wrogów, którzy pojawiają się licznie podczas zabawy. 

Jak na razie tytuł ten zaplanowany został wyłącznie na konsole. Będzie więc można pograć w Darksiders 2 na Xbox 360, a także PlayStation 3. Być może, podobnie jak w przypadku pierwszej części, pojawi się z opóźnieniem wersja na PC. Obojętnie od tego, możemy spodziewać się wspaniałej, klimatycznej grafiki, mnóstwa efektownych animacji i efektów specjalnych.

Póki co nie ukazały się jeszcze żadne materiały dotyczące gry – jak obrazki czy filmiki, gdy jednak tylko takie zostaną opublikowane, z pewnością pojawią się przy tym opisie. Zapraszamy wiec do częstego odwiedzania tej strony. Będzie ona aktualizowana w miarę pojawiania się nowych informacji o grze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Darksiders 2

dodał: ~dlcpl , 08.11.2015

fajne