Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crackdown 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Microsoft Games Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Opis - Crackdown 2

Crackdown 2 to sequel wydarzeń z pierwszej części, rozgrywający się po zniszczeniu trzech wielkich gangów. Akcja Crackdown 2 game jest osadzona w Pacific City, którego mieszkańcy tym razem zaczynają padać ofiarami wirusa. Ta plaga zamienia ludzi w coś w rodzaju zombie. Jako że służby nie potrafią nad tym zapanować, gang Cell wykorzystał okazję do wszczęcia zamieszek. I w tym momencie właśnie wkroczamy do gry…

Gameplay Crackdown 2 to dynamiczna akcja, zaś otwarty świat i dowolność poczynań sprawiają, że tytuł ten zwany jest czasem futurystycznym odpowiednikiem GTA. W Crackdown 2 pogramy na Xbox 360 i nic poza tym. Konwersja Crackdown 2 na PC i inne konsole nie jest planowana. Fani pierwszej części mogą obejrzeć trailer Crackdown 2 oraz gameplay Crackdown II, ukazujący animację sterowanej przez gracza postaci. Co jeszcze wiemy o grze? Podczas jej tworzenia położono duży nacisk na realność otoczenia. Wszystkie postacie na ulicach mają swoje własne zachowania – starają się unikać problemów, zaś zaatakowane bronią się lub uciekają. W dostępnym tylko na Xbox360 Crackdown II będziemy mogli korzystać z różnych pojazdów, jak na przykład helikoptery czy łodzie oraz używać nowych broni. Nie obejdzie się także bez walk wręcz. Dynamicznym walkom towarzyszyć będzie równie dynamiczny soundtrack Crackdown 2.

Crackdown 2 wydano po polsku. Gra oferuje tryb zabawy wieloosobowej, gdzie na raz walczyć może nawet i szesnaście osób, zaś tryb kooperacji pozwola czterem osobom na wspólne pokonywanie misji. Jeśli chcesz mieć coś za free z Crackdown II na swoim PC, mamy dla Ciebie obrazki z Crackdown 2 do pobrania za darmo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crackdown 2

dodał: ~kolo1233123 , 15.03.2014

fajna gra

dodał: ~jq , 08.03.2010

jak sciagnoc