Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crackdown

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Real Time Worlds
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Crackdown

Crackdown to w pełni trójwymiarowa gra akcji typu TPP dostępna wyłącznie na Xbox 360, również po polsku. Przemierzając ulice gangsterskiego Pacific City możesz, a często musisz każdy napotkany przedmiot wykorzystać jako broń w bezwzględnej walce, w której najbardziej aktywne są trzy gangi: Rosjan, Azjatów i Hiszpanów.

Nie ma tu szklanej ściany dzielnicy, w której masz wykonać misję, poza którą nie możesz się wydostać. Możesz poruszać się po wirtualnym świecie w pełni swobodnie i robić co chcesz, kiedy chcesz – ze wszystkimi tego konsekwencjami… Nie zmienia to faktu, że będziesz dostawał w Crackdown misje do wykonania i będziesz musiał dwoić się i troić, by wypełnić je wszystkimi dostępnymi sposobami. W międzyczasie będziesz mógł udoskonalić swoją postać posiadającą ponadnaturalne zdolności, która będzie stawała się coraz szybsza i silniejsza, a także zaopatrzona w coraz lepszy arsenał (choć nie ma to jak staromodny rzut koszem na śmieci, ewentualnie człowiekiem lub samochodem…). Dostępna po polsku gra Crackdown w pełni wykorzystuje możliwości graficzne Xbox 360, nawet jeśli jej komiksowy wygląd na to nie wskazuje. Gra obsługuje również Xbox Live.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crackdown