Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Castlevania: Curse of Darkness

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Castlevania: Curse of Darkness

Xbox
Opis - Castlevania: Curse of Darkness

Castlevania games to seria Konami, która ma za sobą długą tradycję, zaczynającą się jeszcze w latach 80’ od starych, dobrych platformówek na różne platformy, w tym np. Nintendo, ale i PC. Castlevania 2 i Castlevania 3 z kolei przeniesione zostały na peceta dopiero po latach, specjalnie na życzenie licznych fanów „oldskulowej” serii; przeniesiono też niektóre części Castlevania na wii (dostępne są przez Virtual Console – szukaj więc gier Castlevania online), powstały również Castlevania flash i Castlevania mobile, a także Castlevania na gameboy, której to platformie dedykowano część Belmont’s Revenge w 1991 r. (od 2000 dostępne również na Game Boy Color). Co ciekawe, fani pierwszej części Castlevania docenili soundtrack, który został nawet wydany w 1999 r. na osobnej płycie. Skomoponowała go znana z gier Konami Kinuyo Yamashita.


Nas interesuje tu Castlevania na xbox z 2005 r., czyli Castlevania: Curse of Darkness (wyszła również wersja tej części serii Castlevania na konsole ps3). Niestety nie ukazała się Castlevania: Curse of Darkness po polsku. Ta część Castlevania game jest grą akcji TPP i przygodówką jednocześnie. Hector, uczeń Draculi, wypowiada w niej wojnę Isaacowi, dawnemu przyjacielowi odpowiedzialnemu za śmierć jego ukochanej (widać też, że ta xboxowa odsłona Castlevania zawiera elementy rpg). Screeny z Castlevania: Curse of Darkness do pobrania z naszej galerii (powyżej).


Jako że nie ma wersji PC (nie ma sensu więc szukać „Castlevania: Curse of Darkness download”), musimy się zadowolić pełną wersją, a Castlevania: Curse of Darkness darmowa niestety nie jest.  Jeśli nie możesz zagrać w Castlevania: Curse of Darkness, za darmo zagraj w inne części serii, np. flash (kup więc Castlevania: Curse of Darkness lub za free zagraj online już teraz). Jako że gra ma już swoje lata, raczej nie doczekamy się niestety Castlevania: Curse of Darkness pl. Na naszej stronie dostępny jest film z gameplay’em, który można zastępczo potraktować jako demo Castlevania: Curse of Darkness. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Castlevania: Curse of Darkness