Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Army of Two: The 40th Day

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Electronic Arts
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.01.2010
System operacyjny: Xbox Xbox 360

Brak

Wymagania sprzętowe - Army of Two: The 40th Day

Xbox 360, PS3, PSP
Opis - Army of Two: The 40th Day
Gra Army of Two 40th Day to strzelanina nastawiona tryb kooperacji. Podobnie jak i w pierwszej części, tak i tutaj mamy do czynienia z dwoma komandosami – Riosem i Salemem, których tym razem odnajdujemy w Szaghaju. Niestety, nie jest możliwy download Army of Two: The 40th Day w wersji demo, jednakże jak prezentuje się ten tytuł w praktyce, pokazuje to trailer Army of Two: The 40th Day, który znajduje się na naszych stronach. Mamy także gameplay Army of Two: The 40th Day, jednak nim obejrzysz te materiały wideo, napiszemy Ci jeszcze parę słów o grze.

Premiera Army of Two: The 40th Day miała miejsce w pierwszej połowie stycznia 2010 roku i gra zyskała sobie dość przychylne oceny w branży. Gra Army of Two: The 40th Day posiada dość wciągającą fabułę. Znajdujemy się w zniszczonym kataklizmem Szaghaju, zaś naszym celem jest odnalezienie człowieka, który spowodował katastrofę. Musimy w tym celu przebrnąć przez siedem rozdziałów. Niestety, gameplay Army of Two pomyślany został tylko na 5-7 godzin intensywnej gry i z pewnością tego tytułu nie można nazwać długą produkcją.

W grze zwraca uwagę realistyczne odwzorowanie katastrofy miasta – każdy screen Army of Two: The 40th Day ukazuje Ci, jak wspaniale oddano klimat zniszczenia i destrukcji. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Army of Two: The 40th Day za darmo z galerii przy tym opisie. Każdy ze sceenshotów Army of Two: The 40th to zarazem tapeta, jaką możesz przyozdobić swój pulpit.

Jako że premiera Army of Two: The 40th już za nami, możesz zakupić ten tytuł w każdej chwili. Istnieje wersja Army of Two na PS3, a także Army of Two na Xbox 360 i PSP. Niestety, nie ma wersji Army of Two na PC. W naszym kraju wydano Army of Two: The 40th po polsku, nie będzie więc potrzebne żadne spolszczenie Army of Two: The 40th. Za edycję Army of Two: The 40th pl odpowiada polski oddział Electronic Arts.

Jeśli będziesz miał już ten tytuł, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że mamy na swoich stronach kody (cheats) Army of Two: The 40th. Dzięki nimi z pewnością ukończysz Army of two 2 (jak czasem nazywane jest The 40th Day). Oczywiście prócz kampanii singlowej i trybu kooperacji mamy w grze także tryb zabawy wieloosobowej. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Army of Two: The 40th Day

dodał: ~CO TO MA BYC KUR** ?! , 30.04.2010

K** dajcie na PC!!! a nie ciogle Xbox

dodał: ~co , 08.04.2010

co to ma byc ?!