Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Snake 1.2

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Łukasz Rejman
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 239

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Snake

snake1_1Snake - legendarna gra rodem z monochromatycznych telefonów marki Nokia sprzed kilkunastu lat! Tym razem w odświeżonej wersji, z mnóstwem dodatków na smartfony z ekranem dotykowym i systemem operacyjnym Windows Phone.

Główne zasady gry nie zostały zmienione - sterujemy wężem, który podąża za naszym palcem i staramy się zebrać jak największą liczbę ogniw. Każde kolejne ogniwo wydłuża sterowanego przez nas węża, przez co rozgrywka staje się coraz trudniejsza.

Gra oferuje miedzy innymi:
- współczesny, unowocześniony styl rozgrywki,
- doskonale dopasowane do ekranów dotykowych sterowanie,
- aż 30 zróżnicowanych leveli,
- dostęp do tablicy najlepszych wyników oraz statystyk,
- płynną animację sięgającą nawet 60 klatek na sekundę.

W najnowszej wersji gry 1.2 dodano automatyczną pauzę w czasie rozmowy przychodzącej; strzałkę, która ułatwia wznowienie gry; poruszające się kafelki-moduły oraz poprawiono animację.

Wymagania systemowe:
Windows Phone 7.5, Windows Phone 8Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Snake