Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ragdoll Run 2.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Dawnbreak Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 151

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Ragdoll Run

 

Opis - Ragdoll Run

ragdoll1Łatwo rozpocząć, dużo trudniej się oderwać - tak w skrócie można określić grę Ragdoll Run, dzieło studia Dawnbreak. Ta napisana została specjalnie pod smartfony korzystające z systemu Windows Phone. Rozgrywka polega na przebiegnięciu szmacianą lalką jak największej odległości. Nie jest to jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać. Zewsząd bowiem czyhają na nas niebezpieczeństwa w postaci różnego rodzaju pułapek i "przeszkadzajek".

Na początku należy jednak wybrać swoją postać. Tych jest kilka i każda pochwalić się może innego rodzaju umiejętnościami. Gra Ragdoll Run to doskonała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Samą rozgrywkę uprzyjemni ponadto świetna grafika 3D i niezwykle płynna animacja (60 klatek na sekundę), 12 różnych postaci, nowy level za każdym razem jak rozpoczniemy grę, online'owa tablica wyników, prosty i intuicyjny system sterowania, masa power upów i dodatków oraz wpadający w ucho soundtrack skomponowany przez Alexandra Darlanda.

Wymagania systemowe:
Windows Phone 8, Windows Phone 7.5Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ragdoll Run