Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Breakout MIPS 1.01

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: 4pockets
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 0,8 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 146

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pocket Breakout MIPS

Urządzenie z Windows Mobile 2000 i procesorem MIPS (najlepiej min. 200MHz)
Opis - Pocket Breakout MIPS

Pocket Breakout MIPS to połączenie klasycznych gier z automatów typu Arkanoid i Breakout na procesory MIPS. Musimy tak sterować naszą rakietą, by odbijać piłkę, która ma zniszczyć wszystkie bloki. Stają się one coraz słabsze, co widzimy po zmianie ich kolorów, a w rezultacie rozpadają się. Czasami są w nich ukryte power-upy, np. kule ognia, które powinniśmy zbierać, jeśli chcemy sobie ułatwić rozgrywkę, musimy przy tym jednak uważać, jako że niektóre okazują się niekorzystne, jak choćby zmniejszenie rakiety. Na późniejszych etapach gry autorzy Pocket Breakout wprowadzili kolejne utrudnienia, które będą dodatkowym wyzwaniem dla gracza. Łącznie do przejścia mamy 50 poziomów. Możemy sterować rakietą za pomocą klawiatury lub rysika.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pocket Breakout MIPS