Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Marble Worlds 1.4 240x320 hi-res

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: 4pockets
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 0,8 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 244

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Marble Worlds


Opis - Marble Worlds

Marble Worlds to gra zręcznościowa, w której poruszamy się kulką po wąskich mostach i schodach ułożonych z klocków. W każdej chwili musimy uważać, żeby nie spaść. Na kolejnych poziomach dochodzą także coraz bardziej zaawansowane przeszkody. Po drodze mamy też możliwość zbierania klejnotów oraz korzystania z pomocy różnych mechanizmów, np. sprężonego powietrza. Kolorowa grafika umieszcza nas pośród rozmaitej scenerii – zamków, komputerów, czy nawet Egiptu. Gra Marble Worlds posiada 10 poziomów, a każdy z nich 9 plansz.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Marble Worlds