Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Heroes 1.03

Kategoria: Strategiczne
Producent: iO UPG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.02.2009
Rozmiar: 2,18 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 1944

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Pocket Heroes

Jeżeli lubisz gry w klimacie fantasy, to z pewnością polubisz także Palm Heroes.


Palm Heroes jest strategią turową w klimacie fantasy z elementami fabularnymi (RPG). Gra jest dość złożona i dzieli się na dwie części: rozwój i walkę. W pierwszej części będziesz musiał rozbudować swój zamek, co pozwoli ci rekrutować nowe jednostki do armii twojego bohatera. By móc to robić będziesz potrzebował surowców oraz złota, które znajdziesz w terenie, bądź wydobędziesz z kopalni. W celu poczynienia postępów w grze i odkrycia otaczających ciebie terenów, będziesz musiał walczyć przeciwko potworom i innym graczom. Będziesz musiał poprowadzić swoją armie do walki przeciw potworom oraz bohaterom innych graczy. Dla osiągnięcia zwycięstwa konieczne jest by nauczyć się jak rozsądnie łączyć rozwój swego królestwa z prowadzeniem wojny.

Bohaterowie są bardzo ważni w grze. Po zdobyciu doświadczenia, rozwijają swoje umiejętności i statystyki. Potrafią używać zaklęć podczas bitew i dzierżyć artefakty. Zarządzanie bohaterami i wszystkim co jest z nimi związane reprezentują elementy RPG zawarte w grze. Najczęściej posiadanie dobrego bohatera oznacza zwycięstwo w grze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pocket Heroes