Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Harry Putters Crazy Golf 1.51

Kategoria: Sportowe
Producent: 4pockets
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 1,4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 325

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Harry Putters Crazy Golf

Procesor 400Mhz XScale lub 206Mhz ARM

8Mb pamięci

Opis - Harry Putters Crazy Golf

Golf, czy właściwie minigolf w Harry Putters Crazy Golf osadzony jest na wyspie z zamkiem stworzonym tylko po to, by uderzać na nim w piłkę i trafiać do dołka z ominięciem wszystkich przeszkód. Tych ostatnich jest niemało w trójwymiarowym otoczeniu pełnym pochyłości i wzniesień. Za pomocą kijów Putter i Wedge musisz trafić do wszystkich 18 dołków przy możliwie najmniejszej liczbie uderzeń. Harry Putters Crazy Golf został stworzony w konwencji widoku pierwszoosobowego w celu zapewnienia większego realizmu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Harry Putters Crazy Golf